Gönderiliyor...

Haberler

Globelink Ünimar ETGB ile Rekabetçiliği Artırıyor

Globelink Ünimar ETGB ile Rekabetçiliği Artırıyor

Aldığı ETGB Belgesi ile sınır ötesi operasyonlarının çapını genişleten Globelink Ünimar, bu sayede müşterilerine hızlı, dinamik ve rekabet seviyesi yüksek çözüm sağlamayı ve yeni pazarlar sunmayı hedefliyor.

Havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığında elde ettiği başarıyı; soğuk zincir ve gıda hizmetleri ile depolama faaliyetleri de dahil olmak üzere lojistik sektörünün tüm alanlarına verimlilik, memnuniyet ve hız üçgeninde sürdüren Globelink Ünimar, aldığı Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) belgesi ile müşterilerine mikro ihracat hizmeti de sunmaya başladı.

Müşterilerine sağladığı entegre lojistik hizmetlerini bir bütün olarak kurgulamayı öncelik haline getiren Globelink Ünimar, ETGB ile yurt dışına ihracatı Türkiye içinde dağıtım yapmak kadar kolay bir seviyeye taşıyarak, müşterilerinin mevcut pazarlardaki paylarını artırmayı ve onlara yeni pazarlar sağlamayı da hedefliyor.

“Hızlı kargo” operasyonlarının işletilmesi, iyileştirilmesi ve geniş acente ağı ile müşteri memnuniyetinin artırılmasında en hızlı şeklide yol almayı isteyen Globelink Ünimar, 2020-2021 döneminde mikro ihracat, hızlı kargo ve e-ticaret operasyonlarında Türkiye’nin önde gelen birkaç lojistik firmasından biri olma projeksiyonunda.

“E-ticaretin Tüm Alanlarında Bulunmayı Planlıyoruz”

ETGB lisansının sağladığı en temel avantajın sahip oldukları hızlı gönderim sistemini daha da güçlendirmek olduğuna vurgu yapan Globelink Ünimar Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Uygar Sül, bu avantajı müşterileri için de kullanılabilir bir yapıya dönüştürme gayesinde olduklarını söylüyor.

Küresel ticaretin her geçen gün daha da dijital bir altyapı ile işlerlik kazandığını ifade eden Sül, üreticilerin uzak pazarlara en süratli şekilde ulaşmasının rekabetçi sistemde elzem olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Bu noktada doğru ve güvenilir lojistik hizmet sağlayıcısı ile çalışmak, hızın somut kazanca dönüşmesi noktasında çok önemli.

Yeni ürünler, dağıtım ve pazarlama teknikleri, ‘tüketici memnuniyeti’ kavramı, aracılar ve iş gücü profilleri e-ticaretin getirdiği değişimler. Lojistik de bu değişimler ile birlikte hem otomasyon ve yapay zeka hem de dijitalleşme anlamında kendisini yenilemelidir. Globelink Ünimar olarak, biz de bu değişimle birlikte tüm süreçlerde bulunmayı planlıyoruz.”

Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz

Siz de lojistik konusundaki tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak;
Ürünlerinizin adreslerine zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız;
Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.