Amerika / New York - İstanbul Yeni Konsol Servisimiz Başlamıştır

Alanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla hızlı, güvenli ve esnek çözümler sunan Globelink Ünimar, şimdi de Amerika / New York – İstanbul konsol servisi ile hizmetinizde.

Global ticaret açısından önem taşıyan tüm havalimanlarına havayolu taşımacılığı hizmeti sunan Globelink Ünimar, düzenli olarak gerçekleştirdiği New York – İstanbul konsol servisi ile müşterilerine ait tüm yükleri güvenle taşımaya devam ediyor.

Amerika’ya Havayolu Taşımacılığı

Globelink Ünimar, Türkiye’nin önemli ticaret ortaklarından Amerika ile düzenli seferlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. New York başta olmak üzere tüm Amerika’ya havayolu konsol servis hizmeti sunan Globelink Ünimar, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla her türlü ürünün titizlikle taşınmasını sağlıyor.

Havayolu taşımacılığının avantajlarından yükün özelliklerine ve hacmine göre müşterilerinin faydalanmasını sağlayan Globelink Ünimar, charter ve multimodal taşımacılık hizmetlerinden havaleli özel taşımalara, canlı hayvan taşımacılığından bozulabilir (perishable) kargo taşımacılığına kadar geniş bir çerçevede hizmet sağlıyor. Dünya çapında güçlü acente ağı ve deneyimli operasyon ekibiyle Globelink Ünimar’ın sunduğu havayolu servisleri hakkında detaylı bilgi için havayolu taşımacılığı sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü ile hızlıca teklif alabilirsiniz.

advanced divider

Siz de uluslararası taşımacılık konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız hizmetlerimizi inceleyebilir, bir tıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21