Alanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla hızlı, güvenli ve esnek çözümler sunan Globelink Ünimar, şimdi de Amerika / New York – İstanbul konsol servisi ile hizmetinizde.

Global ticaret açısından önem taşıyan tüm havalimanlarına havayolu taşımacılığı hizmeti sunan Globelink Ünimar, düzenli olarak gerçekleştirdiği New York – İstanbul konsol servisi ile müşterilerine ait tüm yükleri güvenle taşımaya devam ediyor.

Amerika’ya Havayolu Taşımacılığı

Globelink Ünimar, Türkiye’nin önemli ticaret ortaklarından Amerika ile düzenli seferlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. New York başta olmak üzere tüm Amerika’ya havayolu konsol servis hizmeti sunan Globelink Ünimar, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla her türlü ürünün titizlikle taşınmasını sağlıyor.

Havayolu taşımacılığının avantajlarından yükün özelliklerine ve hacmine göre müşterilerinin faydalanmasını sağlayan Globelink Ünimar, charter ve multimodal taşımacılık hizmetlerinden havaleli özel taşımalara, canlı hayvan taşımacılığından bozulabilir (perishable) kargo taşımacılığına kadar geniş bir çerçevede hizmet sağlıyor. Dünya çapında güçlü acente ağı ve deneyimli operasyon ekibiyle Globelink Ünimar’ın sunduğu havayolu servisleri hakkında detaylı bilgi için havayolu taşımacılığı sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü ile hızlıca teklif alabilirsiniz.

advanced divider

Siz de uluslararası taşımacılık konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız hizmetlerimizi inceleyebilir, bir tıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu
  Temmuz 8, 2021

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu

  Globelink Ünimar Bursa Şube Müdürü Ebru Toygar Bulut, Deniz

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek
  Temmuz 6, 2021

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek

  Kadının toplumdaki yerini güçlendirme ve iş ile sosyal hayatın