Havayolu Taşımacılığı

Bir tıkla
hızlı,esnek,rekabetçi
teklif al!​

  Şehirlerarası ve uluslararası transfer ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz çeşitli ulaştırma yöntemlerinden birisi de havayolu yük taşımacılığıdır.

  Havayolu taşımacılığı, günümüzde gelişen teknolojik olanaklar sayesinde transfer yöntemleri arasında en hızlı ve pratik alternatiflerden birisidir. Büyük hacimli havayolu eşya taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde, uluslararası ticaret ağında yerinizi alırken yüklerinizi Globelink Ünimar güvencesiyle taşıyabilirsiniz.

  Amerika'ya Havayolu Taşımacılığı Hizmetleri
  advanced divider

  Lojistik havayolu taşımacılığı nedir

  sorusu ele alındığında, bu özel transfer hizmetinin havayolu ulaşım araçlarıyla lojistik hizmetlerinin gerçekleştirilmesi anlamına geldiği söylenebilir. Globelink Ünimar’ın yüksek kalite, hız ve güvenilirlik standartlarıyla sunduğu lojistik havayolu taşımacılığı ise dünyanın birçok noktasına aynı gün içerisinde ürün transferinin gerçekleştirilmesi anlamına geliyor.

  advanced divider

  Globelink Ünimar alanında uzman kadrosu, yaygın acente ağı ve uzun yıllar boyunca kazanmış olduğu konsolidasyon tecrübesiyle müşterilerinin uzun mesafelere, kısa süre içerisinde ulaştırması gereken büyük ve küçük tüm transfer materyallerini ideal şekilde varış noktalarına götürmektedir.​

  Hava Taşımacılığı

  Globelink Ünimar olarak, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz havayolu taşımacılığı hizmetlerimizde çeşitlendirmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle küçük boyutlu kargolardan başlayarak, büyük bazda charter uçak yüklemeleri de dahil olmak üzere tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verebiliyoruz.

  Çalışma alanınız ne olursa olsun, hızlı ve ekonomik transfer ihtiyaçlarınız konusunda tüm transfer seçeneklerimizde olduğu gibi uluslararası havayolu lojistiği alanında da düşük maliyet avantajı sağlamaya odaklanıyoruz. Butik hizmet sistemimizi kurarken gösterdiğimiz hassasiyet paralelinde, müşterilerimize kolay ve ulaşılabilir hizmet sağlama amacıyla kapsamlı bir network ağı ve güçlü uluslararası anlaşmalarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Açık bir ifadeyle Globelink Ünimar olarak imzamızı, başarılı olduğumuz her segmentin altına güvenle atıyor; müşterilerimizin beklentilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemizle karşılamaya odaklanıyoruz.

  Havayolu taşımacılığı hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

  advanced divider

  Düzenli Olarak Gerçekleştirilen Avantajlı Fiyatlarla Konsolide İthalat ve İhracat Taşımaları

  Proje Taşımacılığı

  Transit Taşımacılık

  Charter ve Multimodal Taşımacılık

  Perishable Kargo Taşımacılığı

  Canlı Hayvan Taşımacılığı

  Havaleli Özel Taşımalar

  On board carrier services

  Hızlı/Standart/Ekonomik Hizmet Çeşitleri

  Deneyimli Operasyon Ekibi

  Sipariş Yönetim ve Yük Takip Sistemi

  (Key Account Yönetimi)

  Dünya Çapında Güçlü Acente Ağı

  Kapıdan Kapıya Teslimatlar, Zamanında Evrak Teslimi

  Ürünlerinizi dünya çapında uzak mesafelere ulaştırmak istediğinizde, evrak teslimi konusunda zaman kısıtınız bulunduğunda ve dağıtım noktası yönetiminde desteğe ihtiyacınız olduğunda Globelink Ünimar, çözüm ortağınız olacaktır.

  advanced divider
  advanced divider

  Globelink Ünimar olarak, müşterilerimiz için uluslararası ticaret hizmeti sağlayan tüm havalimanları için ihracat ve ithalat imkanı sunuyoruz. Yaygın network ağımız sayesinde, dünyanın her köşesine oldukça hızlı bir şekilde ürünlerinizin ve evraklarınızın teslimini gerçekleştiriyor;

  hedeflediğiniz zamanda arzu ettiğiniz sonucu alabilmeniz için gerekli operasyonel çalışmaları yönetiyoruz.

  Küresel ekonominin bir parçası haline gelen küçük ve büyük birçok işletmenin ürünlerinin ithalatı ve ihracatı için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, müşterimizin işine kendi işimiz gibi bakıyor; ekonomi dünyasının gerektirdiği hızı ve özeni havayolu transferinde oldukça hassas bir şekilde yerine getirmeye odaklanıyoruz. Bu anlamda da Handcarry ve Time Critical ihtiyaçlarınız konusunda gelişmiş teslimat çözümleri sunuyoruz. Handcarry transfer, genel olarak elde taşınabilir eşyalar için kullanılan bir terimdir. Müşterilerimizin bulundukları konumdan, dünyanın herhangi bir noktasına hızlı bir şekilde ulaştırması gereken küçük boyutlu materyaller için sağladığımız handcarry transfer hizmetimizde, taşıması gerçekleştirilen eşyanın adrese teslim hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz. Time-critical lojistik kavramının özellikle ekonominin küreselleşmesiyle beraber önem kazanması, bu kavram üzerinde yoğun çalışmalar gerçekleştirmemizi sağladı. Küresel ekonomide saatlerin hatta dakikaların dahi önemi büyük olduğundan ister küçük ister büyük çaplı olsun oldukça hızlı ve zamana odaklı olarak teslimatı gerçekleştirilmesi gereken transfer ihtiyaçlarınıza arzu ettiğiniz performansla yanıt vermeye odaklanıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerini, müşterisine ulaştırma konusundaki zaman hassasiyetini time-critical lojistik yönetimimizle organize ediyoruz.

  advanced divider

  Havayolu taşımacılığı
  kargo türleri

  konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, transfer edilecek olan her türlü ürün için ideal sistemi oluşturabiliyoruz.

  Uçak Kargo

  Makinelerin, hassas materyallerin, bitki ve canlı hayvanların, değerli eşyaların, özel projelerin kusursuz bir şekilde transferini gerçekleştirirken, başarılı operasyon çalışmalarımızı müşterimiz açısından maliyet avantajı sağlayacak şekilde tamamlıyoruz.

  advanced divider

  Havayolları ve acentelerimizle ithalat/ihracat havayolları taşımaları için yaptığımız özel anlaşmalar ve uzun yıllardır uzmanlaştığımız konsolidasyon tecrübemiz vesilesi ile müşterilerimize ekstra maliyet avantajları sağlamakta, kuruluş günümüzden beri ana hedefimiz olan koşulsuz müşteri memnuniyet, hızlı evrak teslimatı ve müşterilerimizin lojistik süreçlerinde hem zamandan hem de ardiye gibi masraflardan tasarruf etmeleri için var gücümüzle çalışmaktayız.

  advanced divider

  İhtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, müşterilerimizin konsantrasyonlarının üretim, pazarlama, satış gibi kendi faaliyet alanlarında kalmasına yardımcı olmak ve lojistik yükünü üzerlerinden alarak çözüm ortakları olarak faaliyet göstermek öncelikli hizmet anlayışımızdır.

  Havayolu taşımacılığı avantajları ile ele alınacak olursa bazı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  advanced divider

  Taşıma süresi

  alternatif transfer yöntemlerine kıyasla daha kısa olması

  Transfer ve elleçleme

  süreçlerinde maksimum güvenlik standartları

  Operasyon süreci

  alternatiflerin fazla olması nedeniyle daha esnek olması ve sürecin daha kapsamlı bir şekilde planlanabilmesi

  Büyük materyaller

  transferinin yanı sıra küçük hacimli transferlerin de gerçekleştirilebilmesi

  Darbe, sarsıntı ve titreşim

  hassas olan materyallerin güvenli bir şekilde transferinin gerçekleştirilebilmesi

  İhracat ve ithalatta çeşitli operasyonlar için maliyet avantajı

  advanced divider

  Havayolu taşımacılığı yapan firmalar arasında biz, Globelink Ünimar olarak, havayolu taşımacılığının sizlere sağlayabileceği tüm avantajları etkili bir şekilde tarafınıza sunmayı hedefliyoruz. Operasyon ekibimiz, transferi gerçekleştirilecek olan ürünün ya da eşyanın teslim alındığı noktadan, teslim edileceği noktaya kadar olan sürecini;

  en kısa sürede, en düşük maliyetle ve en güvenli rota ile şekillendirerek size ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar; teslimatın tamamlandığı ana kadar da talep ettiğiniz verilerin anlık olarak tarafınıza aktarılması için takipte kalır.

  Globelink Ünimar’ın lojistik alanında odak çalışma sistemleri de bulunmaktadır. Bölgesel havayolu taşımacılığı ağını başarılı bir şekilde kurmuş olan firmamız, nispeten daha küçük sayılabilecek havayolu taşımacılığı araçlarını büyük ve küçük şehirler arasında gerçekleştirilecek olan transferlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Gün içerisinde hızlı bir şekilde personelinize ya da müşterinize teslim edilmesi gereken küçük kargolarınızı kapıdan teslim alıyor, teslimatını da kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Uluslararası kapsamlı operasyonel yönetim gücüne sahip bir entegre lojistik firması olarak, müşterilerimize özel olarak atadığımız müşteri temsilcilerimizle key account yönetimi sağlıyoruz. Key account yönetim departmanımızla, müşteri odaklı olarak operasyonel süreç yönetimi, sistem entegrasyonu ve raporlama hizmeti sağlıyoruz. Sonuç olarak minimumdan maksimuma tüm ithalat ve ihracat transferlerinde müşterilerimize arzu ettikleri güveni sağlamak üzere çalışıyoruz.

  Ünimar Hep Yanınızda

  Dünyayı birbirine bağlıyoruz.

  Alanında uzman kadromuz ve operasyon ekibimiz ile müşterilerimize hizmet sunarken, onların ihtiyacı olan denizyolu taşımacılığı hakkında bilgi ve detayları sağlamak konusunda titiz davranıyoruz.

  Key Account yönetim departmanımız; müşterilerimize özel atanmış müşteri temsilcilerimiz ile müşteriye özel operasyonel süreç yönetimi, sistem entegrasyonu ve raporlama hizmeti ile butik servis vermektedir.

  Tüm servislerimizde hızlı, güvenilir, zamanında evrak teslimi yaparak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla hizmet sunmak başlıca prensibimizdir.

  Karayolu Taşıması
  Almanya’ya Uçak ile Kargo Gönderimi

  Havayolu Taşımacılığı

  Bir tıkla
  hızlı,esnek,rekabetçi
  teklif al!​