Globelink Ünimar Olarak Hedefimiz

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamak

Globelink Ünimar koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiştir. Siz değerli müşterilerimize, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına, sizlerden gelen her türlü bildirimi kayıt altına alıyor ve inceliyoruz.

Değerli müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimlerini karşılamak, değerli müşterilerimizden, iş ortaklarımızdan ve şirket içi ekip arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler ile kendimizi geliştiriyoruz.

UNICALL

0850 222 UNI 0

Uzman müşteri hizmetleri yetkililerimize 0850 222 864 0 numaralı hattan ulaşabilir, UNICALL Hattı ayrıcalığıyla aldığınız lojistik hizmetler ile ilgili tüm beklenti, teşekkür, öneri ve şikayetlerinizi anında iletebilirsiniz.

E-Posta

Müşteri İlişkileri departmanımıza crm@globelink-unimar.com adresinden e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz. E-posta ile bize ulaşan bildiriminiz ile ilgili kayıt açılmakta, açılan kayda ilişkin tarafınıza da otomatik bir bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlerden gelen ve kayıt altına alınan tüm başvurular değerlendirilip en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

Size özel müşteri temsilcimizden

Bir tıkla
hızlı,esnek,rekabetçi
teklif al!​