Parsiyel Taşımacılık

Bir tıkla
hızlı,esnek,rekabetçi
teklif al!​

  Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir.
  Büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin ithalatında ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet avantajına sahip olabilmeleri, ihtiyaçları olan dağıtımın isabetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyonel çözümler günden güne gelişmeye devam etmektedir.

  Biz, Globelink Ünimar olarak, müşterilerimizin farklı transfer ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda alternatif yöntemler ve operasyon yönetimleri sunmayı hedefliyoruz. Bu alanda sağladığımız hizmetlerden bir tanesi de parsiyel taşımacılıktır.​

  Parsiyel Eşya Taşımacılık Nedir ve
  Nasıl Yapılır?

  advanced divider
  Intermodal Taşımacılık
  advanced divider

  Karayolu Parsiyel Taşımacılık

  Karayolu parsiyel taşımacılık servisinde, karayolu araçları ile gerçekleştirilen transferlerde, transfer aracının konteynerinde birden fazla yük sahibine ait yükün bulunması anlamına gelir.
  Çeşitli nedenlerle transfer aracı olarak karayolu yöntemini tercih ettiğinizde maliyet avantajı elde edebiliyorsunuz. Karayolu parsiyel taşımacılık hizmetini dilerseniz farklı bir taşıma yöntemiyle birleştirerek, hızlı servis hizmeti de elde edebilirsiniz. Bir limana veya havaalanına transfer edilmiş olan ürünlerinizi dilerseniz karayolu parsiyel taşımacılıkla şehir içindeki bir lokasyona ulaştırabilir veya tersi rotayı kullanarak karayolu transferiyle ürünleri limana ya da havaalanına ulaştırabilirsiniz.

  advanced divider

  Havayolu Parsiyel Taşımacılık

  Havayolu parsiyel taşımacılık firmamız tarafından sunulan bir diğer transfer yöntemidir. Globelink Ünimar’ın güvenilir ve hızlı havayolu taşımacılık hizmetlerinden faydalanırken transfer edeceğiniz materyalin büyüklüğüne göre maliyet avantajı elde etmek istediğinizde tercih edebileceğiniz bu yöntemde bir havayolu transfer ünitesini dolduramayacak hacimdeki ürünlerinizi başka yük sahipleriyle birlikte transfer edebilirsiniz. Uluslararası ve şehirlerarası parsiyel taşımacılık hizmetlerinde tercih edebileceğiniz bu yöntemde, transfer edilecek olan materyalin büyüklüğü ne olursa olsun hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirmeyi vadediyoruz. Bu alanda dünya çapında uluslararası hizmete açık olan tüm havalimanlarına en iyi zamanlama ile taşımacılık yapabiliyor. Lojistik yöntemleri arasında en hızlı seçenek olarak havayolu transferini parsiyel olarak tercih edebilir; düşük maliyet ve yüksek hız ile dünya ekonomisindeki değişimlere ayak uydurmak üzere ithalat/ihracat ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

  Hava Yüklemesi
  Entegre Taşımacılık
  advanced divider

  Denizyolu Parsiyel Taşımacılık

  Denizyolu parsiyel taşımacılık dünya çapında parsiyel taşımacılıkta en sık tercih edilen seçenek olarak görülmektedir. Taşıma alanı en geniş seçenek olan denizyolu taşımacılığında, bir yük gemisinin tamamını doldurabilmek her zaman mümkün olmadığında, boş kalan alanda farklı bir yük sahibi yer alır. Böylelikle navlun maliyeti, yük sahipleri arasında parsiyel sisteme göre paylaştırılır. Sonuç olarak da transfer maliyetinin tamamı tek bir yük sahibi tarafından karşılanmaz; ortaklaşa ödenen navlun ücreti tüm ücret üzerinden her bir yük sahibi için maliyet avantajı yaratır. Biz, Globelink Ünimar olarak, müşterilerimizin uluslararası ve şehirlerarası ihtiyaç duydukları deniz taşımacılığı hizmetlerimizde sunduğumuz parsiyel taşımacılıkta profesyonel operasyon standartları sunuyoruz. Hızlı, güvenli ve ekonomik denizyolu transferi imkanları sunmak üzere en sık kullanılan ana limanlar dahil olmak üzere birçok aktarma limanında uzman ekibimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Globelink Ünimar, modern dönemde gelişmeye adım adım devam eden teknolojik olanakları kullanarak, transfer şebekesi oluştururken zaman ve maliyet avantajını göz önünde bulundurmaya odaklanan uluslararası parsiyel lojistik firmaları arasında öncü konumda yer almaktadır.

  advanced divider
  advanced divider

  Denizyolu Parsiyel Taşımacılık

  Globelink Ünimar bünyesinde yer alan operasyonel ekiplerimiz, aynı güzergahta transferi gerçekleştirilecek ancak bir konteyneri dolduramayan yüklerin transferinde konsolidasyon çalışmalarını en hızlı ve en düşük maliyetli olacak şekilde gerçekleştirirler. Özellikle uluslararası yük taşımacılığında yük sahipleri açısından önem arz eden ardiye ve bekleme maliyetlerini azaltabilmek için ideal rotaları oluşturan operasyon ekibimiz, key account yönetimi hizmetleriyle, müşterilerimizin ihtiyacı olan raporlamaları ve bilgilendirmeleri başarılı bir şekilde oluşturmaktadırlar. Direkt ve aktarmalı olarak transfer edilecek olan yüklerin teslimat tarihi konusunda esnekliği yük sahibine tanımlıyoruz ve olağan en hızlı seçenekleri sunarak arzu edilen tarihte teslimatı gerçekleştirmek konusunda oldukça hassas davranıyoruz.

  Entegre Taşımacılık
  Ünimar Hep Yanınızda

  Dünyayı birbirine bağlıyoruz.

  Sunduğumuz parsiyel yük taşımacılığı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok kentinden liman, havalimanı ve karayolu seçenekleriyle gerçekleştirilebilmektedir. Sizin için ideal olan taşıma destinasyonunu oluştururken, düşük maliyet sağlayacak olan yöntemleri eklektik olarak bir araya getirebiliyor;
  kritik transferlerde gerekliyse üç yöntemi de birbiriyle girift olarak kullanabiliyor, en güvenli şekilde operasyonunu gerçekleştirebiliyoruz. Operasyon ekibimizin konsolidasyon alanındaki kabiliyetleriyle bir transfer sürecini parsiyel karayolu, denizyolu ve havayolu yöntemlerini en ideal şekilde bir araya getirebiliyoruz. Sonuç olarak müşterilerinize, personellerinize ya da herhangi bir şubenize ulaştırmanız gereken yükleriniz için yükünüzü sizden teslim aldıktan sonra ideal rota ve yöntem ile transferini tamamlıyoruz.

  Karayolu Taşıması
  Gemi Taşımacılığı

  Parsiyel Taşımacılık

  Bir tıkla
  hızlı,esnek,rekabetçi
  teklif al!​