Türkiye’de Denizyolu Parsiyel Taşımacılığının Öncü Firmalarından Olan Globelink Ünimar, Müşterilerine Daha Hızlı Hizmet Sunmak Adına Direkt Servis Sunduğu Lokasyonlar ArasınaBuenos Aires ve Veracruz’u da Ekledi.

Dünyanın Pek Çok Limanında Sahip Olduğu Lojistik Altyapısı ve Geniş Acente Ağı Sayesinde Kapıdan Kapıya; Fabrikadan Mağazaya, Tedarikten Üretim Bandına Kadar Çeşitli Formatlarda Sevkiyat ve Katma Değerli Servisler Sunan Globelink Ünimar, Her Geçen Sene Genişlettiği Hizmet Ağı ile Operasyonel Çözümlerini Artırmaya Devam Ediyor. Türkiye’de Denizyolu Parsiyel Taşımacılığının Öncü ve Ödüllü Firmalarından Olan Globelink Ünimar, Bu Bağlamda Son Olarak Arjantin’in Başkenti Buenos Aires’i ve Meksika’nın Veracruz Kentini Direkt Hizmet Verdiği Lokasyonlar Arasına Ekledi. Buenos Aires ve Veracruz, Globelink Ünimar’ın, Brezilya’nın Santos Kentinden Sonra Direkt Servis Sağladığı Diğer Kentler Oldu. Firma, Bu İki Güney Amerika Kentine İstanbul’dan Hizmet Verecek.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Mersin Limanlarından Dünyada Yüzlerce Destinasyona İhracat Parsiyel Servisi Sunan Globelink Ünimar, Yeni Servis Noktaları ile Parsiyel Lojistik Hizmetlerini Genişletmeye 2020 Yılında da Devam Edecek.

İstanbul’dan Buenos Aires ve Veracruz’a Hizmet Verecek Düzenli Parsiyel İhracat Konsol Servisi ile İlgili Detaylı Bilgi ve Gemi Programı için Gemi Programları Sayfamızı Ziyaret Edebilir,Teklif Al Modülü Aracılığı ile Hızlıca Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda
Mart 11, 2021

Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda

GLUU kodu ile daha güvenli ve kontrolü daha yüksek

Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye
Mart 3, 2021

Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye

Globelink Ünimar’ın modern İpek Yolu kuşağında Çin’den yola çıkan