Globelink Ünimar Güney Amerika Servislerini Genişletiyor

Türkiye’de Denizyolu Parsiyel Taşımacılığının Öncü Firmalarından Olan Globelink Ünimar, Müşterilerine Daha Hızlı Hizmet Sunmak Adına Direkt Servis Sunduğu Lokasyonlar Arasına Buenos Aires ve Veracruz’u da Ekledi.

Dünyanın Pek Çok Limanında Sahip Olduğu Lojistik Altyapısı ve Geniş Acente Ağı Sayesinde Kapıdan Kapıya; Fabrikadan Mağazaya, Tedarikten Üretim Bandına Kadar Çeşitli Formatlarda Sevkiyat ve Katma Değerli Servisler Sunan Globelink Ünimar, Her Geçen Sene Genişlettiği Hizmet Ağı ile Operasyonel Çözümlerini Artırmaya Devam Ediyor. Türkiye’de Denizyolu Parsiyel Taşımacılığının Öncü ve Ödüllü Firmalarından Olan Globelink Ünimar, Bu Bağlamda Son Olarak Arjantin’in Başkenti Buenos Aires’i ve Meksika’nın Veracruz Kentini Direkt Hizmet Verdiği Lokasyonlar Arasına Ekledi. Buenos Aires ve Veracruz, Globelink Ünimar’ın, Brezilya’nın Santos Kentinden Sonra Direkt Servis Sağladığı Diğer Kentler Oldu. Firma, Bu İki Güney Amerika Kentine İstanbul’dan Hizmet Verecek.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Mersin Limanlarından Dünyada Yüzlerce Destinasyona İhracat Parsiyel Servisi Sunan Globelink Ünimar, Yeni Servis Noktaları ile Parsiyel Lojistik Hizmetlerini Genişletmeye 2020 Yılında da Devam Edecek.

İstanbul’dan Buenos Aires ve Veracruz’a Hizmet Verecek Düzenli Parsiyel İhracat Konsol Servisi ile İlgili Detaylı Bilgi ve Gemi Programı için Gemi Programları Sayfamızı Ziyaret Edebilir, Teklif Al Modülü Aracılığı ile Hızlıca Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21