Globelink Ünimar İzmir'den Charter Canlı Hayvan Taşıma Operasyonunu Gerçekleştirdi

Ticari hayatına 1994 yılında Ünimar markası ile başlayan ve 2011 yılında Singapurlu lojistik devi CWT Globelink ile ortaklık gerçekleştiren, uluslararası denizyolu, havayolu ve karayolu ana hizmetlerinin yanı sıra entegre lojistik hizmetlerini de kapsayan tedarik zinciri fonksiyonlarının tamamında hizmet sunmaya devam eden Globelink Ünimar charter canlı hayvan taşıma operasyonunu başarıyla tamamladı.

Gerçekleştirilen proje kapsamında açıklamalarda bulunan Hava Kargo Müdürü Didem Şenses; “Globelink Ünimar olarak tedarik zinciri fonksiyonlarının tamamında iş ortaklarımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yıllardır İstanbul merkezli olarak gerçekleştirdiğimiz operasyonlarla da gösterdiğimiz üzere canlı hayvan taşıma uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi. Yakın zamanda İzmir şubemiz de charter canlı hayvan taşıma operasyonu kapsamında 769 adet keçiyi Sudan’ın Hartum kentine uçak ile sevk etmiş bulunmaktadır. Gittikleri bölgede ırk ıslahı amacı ile kullanılacak keçilerin taşıması için doğaya ve canlılara saygı prensibimizi de ön planda tutarak havayolu ile taşıma metodunu kullanmayı tercih ettik. Gerçekleştirdiğimiz bu charter operasyonunu Globelink Ünimar’ın etik değerlerine uygun olarak başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Globelink Ünimar olarak sektörde yirmi beşinci yılımızı kutladığımız 2019 ve sonraki yıllarda da koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile faaliyetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

advanced divider

Siz de canlı hayvan taşımacılığı başta olmak üzere Perishable Kargo konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine güvenle ulaşmasını istiyorsanız hizmetlerimizi ziyaret edebilir, tek tıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor
  Eylül 18, 2022

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor

  Kadın çalışan oranı yüzde 50’ye ulaşan Globelink Ünimar, kadınların

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor
  Eylül 16, 2022

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor

  Globelink Ünimar çalışanlarından Cansu Sakızlıgil, 6 Mart günü gerçekleştirilen