Argemonia'nın 25. Yıl Özel Sayısı Yayında!

Her Sayısıyla Lojistik Sektörünün Güncel Konularını Okuyucuları ile Buluşturan Argemonia, Globelink Ünimar’ın Yirmi Beş Yılına Işık Tuttuğu Özel Sayısı ile Yayında!

Globelink Ünimar’ın Güvene Dayalı Büyüme Hikayesini Kurucu Ortaklar Cihan Yusufi ve Uğurhan Kiçki ile Yapılan Özel Röportajlarda Bulabilirsiniz.

Kadın Gözü Köşemizin Konuğu ise Globelink Ünimar İnsan Kaynakları Müdürü Burcu Altaş oldu. ‘Çalışanlarımızın Hayatlarına Dokunuyoruz‘ diyen Altaş, Globelink Ünimar’ın Lojistik Sektörüne Çok Sayıda Nitelikli İnsan Kazandırdığını da Belirtiyor.

Sektör Analiz Köşesinde Lojistik Sektörünün Son Yirmi Beş Yıllık Gelişimini ve Gelecek Dönemdeki Dönüşümünü Konu Edinirken Mercek Köşesinde ise Lojistiğin Kaderini Değiştirecek Teknoloji Olarak Tanımlanan Yapay Zekayı İnceliyoruz. Nişantaşı Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkanı Prof. M. Hakan Keskin Lojistiğin Değişimi ve Çağdaş Dönüşümü Yazısı ile Akademi Köşesine Konuk Oluyor.

Yeniden Doğuşun Simgesi Singapur ile Birlikte Doğanın En Huzur Veren Hali Kaz Dağları da Argemonia’nın Özel Sayısında Kendilerine Yer Buluyor.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor
  Eylül 18, 2022

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor

  Kadın çalışan oranı yüzde 50’ye ulaşan Globelink Ünimar, kadınların

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor
  Eylül 16, 2022

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor

  Globelink Ünimar çalışanlarından Cansu Sakızlıgil, 6 Mart günü gerçekleştirilen