Globelink Ünimar Agent of the Year Ödülünün Sahibi Oldu

Globelink Ünimar, Qatar Airways Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilen Ödül Töreninde, 2018 Yılı ‘Agent of the Year’ Ödülünün Sahibi Oldu.

Globelink Ünimar Adına Ödülü Qatar Airways Kargo Müdürü Serkan Demirkan’dan Alan Globelink Ünimar Hava Kargo Müdürü Didem Şenses; “2018 Yılı Bizim İçin Çok Başarılı Bir Yıl Oldu. Hava Kargo Departmanı Altında Yarattığımız Yeni Pazarlar, Oluşturduğumuz Ara Ürünler ve Ekiplerimizin Proaktif Müşteri Hizmet Anlayışı ile Volümlerimizde %100 Oranında Artış Sağlamış Olduk. Bildiğiniz Üzere 2018 Yılı için Turkish Cargo Acente Ödül Töreni’nde En Çok Gelişim Gösteren Acente Dalında Üçüncülük Ödülünün de Sahibi Olmuştuk. Gösterdiğimiz Çabaların Sonuçlarını Almamız ve Sektördeki Paydaşlarımız Tarafından Takdir Edilmemiz Bizlere Moral Vermeye Devam Ediyor. Bu Ödül de Ekibimizin Özverili Çalışmalarının Bir Sonucu, Kendilerine Bir Kez Daha Teşekkürlerimi İletiyorum. 2018 Yılında Olduğu Gibi, 2019 Yılında da İhracat Hedeflerimizi Daha Yukarılara Taşımaya Devam Ediyoruz.” İfadelerini Kullandı.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar Yeni İş Zekası Ürününü Tanıttı
  Temmuz 27, 2022

  Globelink Ünimar Yeni İş Zekası Ürününü Tanıttı

  Globelink Ünimar, yeni iş zekası ürünü UNIBOX BI’ı tanıttı.

  Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu
  Mayıs 3, 2022

  Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu

  İnsani Geliştirme Vakfı (İNGEV), çalışmalarını daha geniş ve interaktif