Globelink Group Annual Conference İstanbul’da Düzenlendi

Globelink Group’un geleneksel olarak her yıl farklı bir ülkede düzenlediği organizasyonu Globelink Group Annual Conference, Globelink Ünimar’ın ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlendi. Globelink Ünimar’ın 25. yılının da kutlandığı etkinliğe, 30’ün üzerinde ülkeden 175 misafir katıldı.

Her yıl dünyanın farklı bir ülkesinde organize edilen ve onlarca katılımcının bir araya geldiği Globelink Group Annual Conference (Globelink Group Yıllık Konferansı), 21-25 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenledi.

30’un üzerinde ülkeden 175 misafirin katıldığı etkinlik, Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in Konferans Merkezi’nde düzenlendi. Konferans, 21 Ekim Pazartesi günü Globelink Group İcra Kurulu Başkanı CW Tan ve Globelink Group CEO’su Daniel Tok’un açılış konuşmalarıyla başladı. Organizasyonda her sene olduğu gibi bu sene de pazar eğilimleri, iş fırsatları ve sektördeki gelişmeler değerlendirildi.

Globelink Ünimar’ın 25 Yıllık Yolculuğu

Globelink’in Ünimar’ın partnerleri ile olan birlikteliğini daha da güçlendirdiği ve yeni iş birliktelikleri olasılıklarının değerlendirildiği geleneksel organizasyon; firmanın 25. yılını kutlaması vesilesi ile İstanbul’da yapıldı. Globelink Ünimar’ın çeyrek asırlık yolculuğuna atıfta bulunan organizasyonda, hazırlanan videolar ve görsellerle firmanın 25 yılda nasıl bir gelişim gösterdiği ve sektöre nasıl bir katkı sunduğu misafirlerle paylaşıldı.

Konferansın gala yemeğinde katılımcılara yönelik konuşma gerçekleştiren Globelink Ünimar Kurucu Ortakları Cihan Yusufi ve Uğurhan Kiçki hem katılımcılara hem de programa destek verenlere teşekkür etti. Katılımcılar ise, Globelink Ünimar’ın 25. yılını kutlamak için getirdikleri hediyeleri Yusufi ve Kiçki’ye takdim etti.

İstanbul’un Tarihi Önemine Değinildi

Konferansta, Türk kültürüne ve İstanbul’un tarihi önemine de değinildi. Misafirlere Türk yemekleri ikram edildi. Dans toplulukları geleneksel performanslarla görsel bir şov sergiledi. Organizasyon, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Sultanahmet gibi İstanbul’un sembol mekanlarının gezilmesiyle son buldu.

Globelink Ünimar, Partnerleri ile Büyüyen Bir Marka

25. Yıl kutlaması ve Yıllık Konferans ile alakalı açıklamalarda bulunan Globelink Ünimar Acente Fiyatlandırma ve Hat Yönetimi Müdürü Bora Zorlu, firma için çeyrek asrın geride kalmış olması sebebiyle, bu seneki etkinliğin diğerlerinden daha büyük bir anlam taşıdığını ifade etti. Konuşmasında organizasyonda emeği geçen ve çaba sarf eden herkese teşekkür eden Bora Zorlu, şöyle devam etti: “Misafirlerimizi böylesine özel bir yıl dönümünde İstanbul’da ağırlamak bizim için ayrı bir sorumluluk ve mutluluğu beraberinde getirdi. Özellikle toplantının ardından, istisnasız her katılımcıdan güzel geri dönüşler almak bizi daha da gururlandırdı.”

“Her sene gerçekleştirilen bu etkinliğin hem iş ortaklarımız ile ilişkilerimizi ve dostluğumuzu daha da pekiştirici hem de yeni hedeflerimiz doğrultusunda yol gösterici nitelikte olması, her yıl daha iyisini yapmamız konusunda bizi teşvik ediyor” diyen Bora Zorlu, Globelink Ünimar’ın tüm partnerleri ile birlikte büyüme hedefinde ilerleyen bir marka olduğuna dikkat çekiyor.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21