Globelink Ünimar, iş hayatı ve kişisel gelişim için çalışanlarına sunduğu eğitimi, dijital bir platform olan Ünimar Akademi’ye taşıdı.

Eğitimi her zaman ön planda tutarak ilerleyen Globelink Ünimar, bu kez “Ünimar Akademi” online eğitim platformuyla çalışanlarının zamandan ve mekandan bağımsız olarak erişim sağlayabilecekleri ve sınırsız eğitimin keyfini çıkarabilecekleri bir oluşum olan ve klasik eğitim anlayışını geride bırakarak, günün gereklerini yerine getiren yeni bir sisteme adım attı.

Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak oluşturulan Ünimar Akademi, ‘Liderlik Fakültesi’, ‘Satış Fakültesi’ ve ‘Sürekli Gelişim Fakültesi’ başlıkları altında üç farklı kategoriden oluşuyor. Yaşam boyu gelişime teşvik eden bir konu yelpazesine sahip olan içerikler, “Güvenli Davranış Geliştirme” ve “21. Yüzyılda Anne-Baba Olma” eğitimlerine kadar uzanıyor.

Yapılan çalışmalar sonucunda kurum içi ve kurum dışı eğitim süreçlerinin önemini gözlemlediklerini dile getiren Globelink Ünimar İnsan Kaynakları Direktörü Levent Terzi, “Çalışanlarımızın %70’ini Y Kuşağı’nın oluşturduğu bilinci ile hazırladığımız yeni nesil öğrenme yöntemleri baz alınarak tasarlanan Ünimar Akademi, sadece bir eğitim platformu olarak değil, aynı zamanda bilgi paylaşımlarının da yapılabildiği, yaşayan ve gelişen bir yapıya sahip. Çalışanlarımız şirket içi duyurularını, etkinlik planlarını, seyahat rotaları önerilerini ve bunlara benzer tüm sosyal paylaşımlarını Akademi üzerinden gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda
Mart 11, 2021

Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda

GLUU kodu ile daha güvenli ve kontrolü daha yüksek

Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye
Mart 3, 2021

Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye

Globelink Ünimar’ın modern İpek Yolu kuşağında Çin’den yola çıkan