Globelink Ünimar, iş hayatı ve kişisel gelişim için çalışanlarına sunduğu eğitimi, dijital bir platform olan Ünimar Akademi’ye taşıdı.

Eğitimi her zaman ön planda tutarak ilerleyen Globelink Ünimar, bu kez “Ünimar Akademi” online eğitim platformuyla çalışanlarının zamandan ve mekandan bağımsız olarak erişim sağlayabilecekleri ve sınırsız eğitimin keyfini çıkarabilecekleri bir oluşum olan ve klasik eğitim anlayışını geride bırakarak, günün gereklerini yerine getiren yeni bir sisteme adım attı.

Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak oluşturulan Ünimar Akademi, ‘Liderlik Fakültesi’, ‘Satış Fakültesi’ ve ‘Sürekli Gelişim Fakültesi’ başlıkları altında üç farklı kategoriden oluşuyor. Yaşam boyu gelişime teşvik eden bir konu yelpazesine sahip olan içerikler, “Güvenli Davranış Geliştirme” ve “21. Yüzyılda Anne-Baba Olma” eğitimlerine kadar uzanıyor.

Yapılan çalışmalar sonucunda kurum içi ve kurum dışı eğitim süreçlerinin önemini gözlemlediklerini dile getiren Globelink Ünimar İnsan Kaynakları Direktörü Levent Terzi, “Çalışanlarımızın %70’ini Y Kuşağı’nın oluşturduğu bilinci ile hazırladığımız yeni nesil öğrenme yöntemleri baz alınarak tasarlanan Ünimar Akademi, sadece bir eğitim platformu olarak değil, aynı zamanda bilgi paylaşımlarının da yapılabildiği, yaşayan ve gelişen bir yapıya sahip. Çalışanlarımız şirket içi duyurularını, etkinlik planlarını, seyahat rotaları önerilerini ve bunlara benzer tüm sosyal paylaşımlarını Akademi üzerinden gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu
  Temmuz 8, 2021

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu

  Globelink Ünimar Bursa Şube Müdürü Ebru Toygar Bulut, Deniz

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek
  Temmuz 6, 2021

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek

  Kadının toplumdaki yerini güçlendirme ve iş ile sosyal hayatın