Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor

Globelink Ünimar çalışanlarından Cansu Sakızlıgil, 6 Mart günü gerçekleştirilen Runtalya Maratonu’na katıldı. Runtalya 2022’de Türkiye Down Sendromu Derneği yararına koşan Sakızlıgil, yarışmadan elde ettiği başarıya ilişkin “Arkadaşlarım, ailem ve şirketim Globelink Ünimar’ın desteği ve bağışları ile down sendromlu bir çocuğun bir yıllık eğitim bursu masrafı olan 6 bin TL’yi geçti. Çevrem tarafından bu denli desteklenmek ve kampanya için güzel temenniler duymak beni kişisel hedeflerimi gerçekleştirmenin çok daha ötesinde mutlu etti.” şeklinde konuştu.

Runtalya 2022’de Türkiye Down Sendromu Derneği yararına koşarak hepimize ilham olan Cansu Sakızlıgil ile maratona hazırlık sürecini, hedeflerini ve ilerleyen dönemdeki planlarını konuştuğumuz röportajın tamamına LinkedIn hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Cansu Sakızlıgil ile Runtalya 2022’yi Konuştuk!

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Mayıs 30, 2024

  Globelink Ünimar’ın Sunum Sponsoru Olduğu SW Summit’24 Gerçekleşti

  Globelink Ünimar, Türkiye’nin en büyük akıllı depo yönetimi etkinliği

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve