Globelink Ünimar Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’nın Sponsoru Oldu!

Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden Globelink Ünimar, Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden ve 2021-2022 sezonunda FIBA Europe Cup Şampiyonu olan Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’nın sponsoru oldu.

Spor dünyasına olan desteğini sürdürmeye devam eden Globelink Ünimar, 2021-2022 sezonunda FIBA Europe Cup’ı kazanan Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’nın sponsoru oldu. Globelink Ünimar, yeni sezonda da başarılarıyla adından söz ettirmeyi hedefleyen Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’nın 2022-2023 sezonunda sponsorları arasında yer alacak.

Spor Dünyasını Desteklemeye Devam Edeceğiz

Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı sponsorluk anlaşmasıyla ilgili konuşan Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, “Globelink Ünimar olarak spora olan desteğimizi her daim sürdürmeye özen gösteriyoruz. Spora ve sporcuya verdiğimiz değerle ilişkili olarak da kurulduğu günden bu yana basketbol alanında gösterdikleri mücadelelerin sonucunda önemli başarılara ve galibiyetlere imza atan şampiyon takımımız Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’nın sponsorları arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 2021-2022 sezonunda FIBA Europe Cup’ı kazanan ve hepimizi gururlandıran takımımızla birlikte umuyorum ki yeni sezonda da nice başarılara ulaşacağız. Globelink Ünimar olarak, daha önce de olduğu gibi, spora ve sporculara verdiğimiz desteğe devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21