Globelink Ünimar, karayolu taşımacılığı hizmeti sunduğu noktaları genişletmeye devam ediyor. Karayolu taşımacılığında yurt içi ve yurt dışında sunduğu hizmetlere yeni rota olarak Fransa’yı ekleyen Globelink Ünimar, Güney Fransa ağırlıklı olmak üzere, ülkenin tamamına parsiyel ihracat servisi sağlayacak.

Fransa’ya nakliyede, güvenilir ve hızlı bir yöntem olan karayolu lojistiğini kendi iç dinamikleri ve hizmet anlayışı ile entegre eden Globelink Ünimar, rekabetçi ve verimliliği yüksek bir hizmet verme hedefinde. Karayolu taşımacılığında üçüncü ülke transit yükleme taşımacılığı, yurt içi ve yurt dışı depolama, gümrükleme ve teslimat hizmetleri sunan Globalink Ünimar, Avrupa’nın, Orta Doğu’nun ve BDT ülkelerinin tamamına karayolu taşımacılığı gerçekleştiriyor. Deneyimli ekibi, güçlü filosu ve teknolojik alt yapısı sayesinde karayolu taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Globelink Ünimar, sürdürülebilir performansını devam ettirebilmek için hizmet kalitesini yükseltmeye de devam ediyor.

Globelink Ünimar’ın karayolu taşımacılığı ağı ve yeni güzergahı Fransa’ya dair daha fazla bilgi almak için firmanın web sayfasını ziyaret edebilir; “teklif al” modülü aracılığıyla fiyat teklifi alabilirsiniz.

Globelink Ünimar Uluslararası Karayolu Taşımacılığında;

  • Tenteli çekiciler ile Güney Avrupa’ya taşımacılık çözümleri,
  • 45’HC ve swap body ile Türkiye ile Avrupa arasında intermodal taşımacılık çözümleri,
  • Süper Express Servis Hizmeti ile 10-15 cbm/1,20 ton ağırlığı geçmeyen yükler için “48-72 Saat Arası Teslimat” sistemi ile Avrupa ülkelerine hızlı gönderim,
  • Türkiye ile Fransa, Birleşik Krallık, Almanya ve İtalya arasında düzenli LTL taşımaları,
  • Proje taşımacılık ve standart dışı taşımacılık çözümleri,
  • Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkeleri arasında transit yükleme çözümleri sunuyor.

Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda
Mart 11, 2021

Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda

GLUU kodu ile daha güvenli ve kontrolü daha yüksek

Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye
Mart 3, 2021

Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye

Globelink Ünimar’ın modern İpek Yolu kuşağında Çin’den yola çıkan