Globelink Ünimar, karayolu taşımacılığı hizmeti sunduğu noktaları genişletmeye devam ediyor. Karayolu taşımacılığında yurt içi ve yurt dışında sunduğu hizmetlere yeni rota olarak Fransa’yı ekleyen Globelink Ünimar, Güney Fransa ağırlıklı olmak üzere, ülkenin tamamına parsiyel ihracat servisi sağlayacak.

Fransa’ya nakliyede, güvenilir ve hızlı bir yöntem olan karayolu lojistiğini kendi iç dinamikleri ve hizmet anlayışı ile entegre eden Globelink Ünimar, rekabetçi ve verimliliği yüksek bir hizmet verme hedefinde. Karayolu taşımacılığında üçüncü ülke transit yükleme taşımacılığı, yurt içi ve yurt dışı depolama, gümrükleme ve teslimat hizmetleri sunan Globalink Ünimar, Avrupa’nın, Orta Doğu’nun ve BDT ülkelerinin tamamına karayolu taşımacılığı gerçekleştiriyor. Deneyimli ekibi, güçlü filosu ve teknolojik alt yapısı sayesinde karayolu taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Globelink Ünimar, sürdürülebilir performansını devam ettirebilmek için hizmet kalitesini yükseltmeye de devam ediyor.

Globelink Ünimar’ın karayolu taşımacılığı ağı ve yeni güzergahı Fransa’ya dair daha fazla bilgi almak için firmanın web sayfasını ziyaret edebilir; “teklif al” modülü aracılığıyla fiyat teklifi alabilirsiniz.

Globelink Ünimar Uluslararası Karayolu Taşımacılığında;

  • Tenteli çekiciler ile Güney Avrupa’ya taşımacılık çözümleri,
  • 45’HC ve swap body ile Türkiye ile Avrupa arasında intermodal taşımacılık çözümleri,
  • Süper Express Servis Hizmeti ile 10-15 cbm/1,20 ton ağırlığı geçmeyen yükler için “48-72 Saat Arası Teslimat” sistemi ile Avrupa ülkelerine hızlı gönderim,
  • Türkiye ile Fransa, Birleşik Krallık, Almanya ve İtalya arasında düzenli LTL taşımaları,
  • Proje taşımacılık ve standart dışı taşımacılık çözümleri,
  • Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkeleri arasında transit yükleme çözümleri sunuyor.

Ekim 30, 2020

Globelink Ünimar, e-ticaret ve Dijitalleşmeye Odaklanıyor

Globelink Ünimar, e-ticaret ve dijitalleşmeye odaklanıyor Elektronik Ticaret Gümrük

Ekim 30, 2020

Argemonia’nın 17. Sayısı Yayında!

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan