Globelink Ünimar, karayolu taşımacılığı hizmeti sunduğu noktaları genişletmeye devam ediyor. Karayolu taşımacılığında yurt içi ve yurt dışında sunduğu hizmetlere yeni rota olarak Fransa’yı ekleyen Globelink Ünimar, Güney Fransa ağırlıklı olmak üzere, ülkenin tamamına parsiyel ihracat servisi sağlayacak.

Fransa’ya nakliyede, güvenilir ve hızlı bir yöntem olan karayolu lojistiğini kendi iç dinamikleri ve hizmet anlayışı ile entegre eden Globelink Ünimar, rekabetçi ve verimliliği yüksek bir hizmet verme hedefinde. Karayolu taşımacılığında üçüncü ülke transit yükleme taşımacılığı, yurt içi ve yurt dışı depolama, gümrükleme ve teslimat hizmetleri sunan Globalink Ünimar, Avrupa’nın, Orta Doğu’nun ve BDT ülkelerinin tamamına karayolu taşımacılığı gerçekleştiriyor. Deneyimli ekibi, güçlü filosu ve teknolojik alt yapısı sayesinde karayolu taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Globelink Ünimar, sürdürülebilir performansını devam ettirebilmek için hizmet kalitesini yükseltmeye de devam ediyor.

Globelink Ünimar’ın servis ağı ve yeni güzergahı Fransa’ya dair daha fazla bilgi almak için karayolu taşımacılığı sayfasını ziyaret edebilir; teklif al modülü aracılığıyla fiyat teklifi alabilirsiniz.

Globelink Ünimar Uluslararası Karayolu Taşımacılığında;

 • Tenteli çekiciler ile Güney Avrupa’ya taşımacılık çözümleri,
 • 45’HC ve swap body ile Türkiye ile Avrupa arasında intermodal taşımacılık çözümleri,
 • Süper Express Servis Hizmeti ile 10-15 cbm/1,20 ton ağırlığı geçmeyen yükler için “48-72 Saat Arası Teslimat” sistemi ile Avrupa ülkelerine hızlı gönderim,
 • Türkiye ile Fransa, Birleşik Krallık, Almanya ve İtalya arasında düzenli LTL taşımaları,
 • Proje taşımacılık ve standart dışı taşımacılık çözümleri,
 • Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkeleri arasında transit yükleme çözümleri sunuyor.
advanced divider

Siz de Fransa başta olmak üzere tüm karayolu taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız hizmetlerimizi ziyaret edebilir, tek tıkla teklif alabilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21