Turkish Cargo Acente Ödül Töreni’nde En Çok Gelişim Gösteren Acente Dalında 3.’lük Ödülünün Sahibi Globelink Ünimar’ın Oldu!

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Acente Ödül Töreni kapsamında şirketimiz adına ödülü alan Globelink Ünimar Hava Kargo Müdürü Didem Şenses “2018 yılında ihracat konsantrasyonumuzu daha da arttırarak bir önceki yıla göre volümlerimizde %100 oranında artış sağlamış olduk. Hava kargo departmanı altında yarattığımız yeni pazarlar, oluşturduğumuz ara ürünler ve ekiplerimizin proaktif müşteri hizmet anlayışı ile kısa bir sürede hedeflerimize ulaşmayı başardık. Bu süreçte ayrıca bozulabilir kargo ve canlı hayvan taşımacılığında da oldukça deneyim kazandık. Bugün kazandığımız ödül de yaptığımız çalışmalardaki başarımızın işaretlerinden bir tanesi. Özverili çalışmaları için ekip arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Geçtiğimiz sene olduğu gibi, 2019 yılında da ihracat hedeflerimizi daha da yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.” ifadelerini kullandı.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu
  Temmuz 8, 2021

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu

  Globelink Ünimar Bursa Şube Müdürü Ebru Toygar Bulut, Deniz

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek
  Temmuz 6, 2021

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek

  Kadının toplumdaki yerini güçlendirme ve iş ile sosyal hayatın