Turkish Cargo'dan Globelink Ünimar'a Ödül

Turkish Cargo Acente Ödül Töreni’nde En Çok Gelişim Gösteren Acente Dalında 3.’lük Ödülünün Sahibi Globelink Ünimar’ın Oldu!

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Acente Ödül Töreni kapsamında şirketimiz adına ödülü alan Globelink Ünimar Hava Kargo Müdürü Didem Şenses “2018 yılında ihracat konsantrasyonumuzu daha da arttırarak bir önceki yıla göre volümlerimizde %100 oranında artış sağlamış olduk. Hava kargo departmanı altında yarattığımız yeni pazarlar, oluşturduğumuz ara ürünler ve ekiplerimizin proaktif müşteri hizmet anlayışı ile kısa bir sürede hedeflerimize ulaşmayı başardık. Bu süreçte ayrıca bozulabilir kargo ve canlı hayvan taşımacılığında da oldukça deneyim kazandık. Bugün kazandığımız ödül de yaptığımız çalışmalardaki başarımızın işaretlerinden bir tanesi. Özverili çalışmaları için ekip arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Geçtiğimiz sene olduğu gibi, 2019 yılında da ihracat hedeflerimizi daha da yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.” ifadelerini kullandı.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Mayıs 30, 2024

  Globelink Ünimar’ın Sunum Sponsoru Olduğu SW Summit’24 Gerçekleşti

  Globelink Ünimar, Türkiye’nin en büyük akıllı depo yönetimi etkinliği

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve