Globelink Ünimar Kurucu Ortağı, UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Cihan Yusufi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu üyesi olarak seçildi.

TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TOBB bünyesinde teşekkül ettirilen ve TOBB Yönetim Kurulu’nun alacağı kararlara ışık tutan, genç girişimcilik konusunda temel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan bir kurul olarak görev yapıyor.

Gerçekleştirilen toplantının ardından açıklamalarda bulunan Cihan Yusufi; “Genç Girişimciler Kurulu, genç girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzerine kurulmuş bir organizasyon. Kurul’un temel amacı Türkiye’de bulunan genç girişimci potansiyelinin geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmek. Bu amaç ve vizyon doğrultusunda Türkiye’nin 81 ilinin tamamında kurulmuş olan TOBB İl Genç Girişimci Kurulları, bulundukları illerde girişimciliğin geliştirilmesine yönelik faaliyetlerde bulunmaya devam edecekler.

Türkiye ekonomisinin ve hizmet ihracatının önde gelen sektörlerinden olan lojistik sektörünü bu kıymetli platformda temsil etmenin ve genç girişimcilerin lojistik sektörüne yönelik projelerinde de aktif olarak rol üstlenecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Umuyoruz ki bu birliktelik Türkiye ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunacak sektörlerdeki girişimcilerin yollarına ışık tutmaya devam edecektir.” ifadeleri kullandı.

Globelink Ünimar Dijital Altyapısını Siber Yazılım ile Güçlendirdi
Mayıs 31, 2021

Globelink Ünimar Dijital Altyapısını Siber Yazılım ile Güçlendirdi

Globelink Ünimar, Siber Yazılım ile iş birliğine giderek dijital

Globelink Ünimar Atlas Lojistik Ödülleri’ndeki Başarı Serisini Devam Ettiriyor
Mayıs 14, 2021

Globelink Ünimar Atlas Lojistik Ödülleri’ndeki Başarı Serisini Devam Ettiriyor

Globelink Ünimar, bu yıl 11.’si gerçekleşen Atlas Lojistik Ödülleri