Globelink Ünimar’ın da katılımcıları arasında yer aldığı ve dünyanın en büyük lojistik etkinliği olarak kabul edilen ve Almanya’nın Münih kentinde iki yılda bir düzenlenen Transport Lojistik Fuarı, bu yıl 4-7 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Fuarın Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından teşvik kapsamına alınmasının ardından, DEİK-Lojistik İş Konseyi tarafından ilk kez organize edilen Türkiye Pavilyonu’nun bir parçası olarak fuara katılım sağladıklarını belirten Globelink Ünimar Kurucu Ortağı Uğurhan Kiçki, “Globelink Ünimar olarak 25. Yılımızı kutlamaya hazırlandığımız dönemde 125 ülkeden sayıları 64.000’i aşan ziyaretçinin katıldığı etkinlikte yer almanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Globelink Ünimar olarak yirmi beş yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan paydaşlarımıza entegre lojistik çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Fuar kapsamında açmış olduğumuz standımızda mevcut ve potansiyel iş ortaklarımız ile bir araya gelerek hem geçmiş çalışmalarımızı hem de gelecek projelerimizi tanıtma fırsatı yakaladık. Özellikle Bir Kuşak Bir Yol Girişimi, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Blok Zinciri, Lojistik 4.0 gibi etmenlerin ön plana çıktığı bir etkinlikte Globelink Ünimar olarak Türk Lojistik sektörünün gücünün tanıtılmasına imkan sağlama noktasında başta DEİK-Lojistik İş Konseyi olmak üzere tüm ilgililere teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

125 ülkeden 64.000’in üzerinde ziyaretçinin yer aldığı fuar 2021 yılında 4-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Globelink Ünimar Dijital Altyapısını Siber Yazılım ile Güçlendirdi
Mayıs 31, 2021

Globelink Ünimar Dijital Altyapısını Siber Yazılım ile Güçlendirdi

Globelink Ünimar, Siber Yazılım ile iş birliğine giderek dijital

Globelink Ünimar Atlas Lojistik Ödülleri’ndeki Başarı Serisini Devam Ettiriyor
Mayıs 14, 2021

Globelink Ünimar Atlas Lojistik Ödülleri’ndeki Başarı Serisini Devam Ettiriyor

Globelink Ünimar, bu yıl 11.’si gerçekleşen Atlas Lojistik Ödülleri