Web Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

Globelink Ünimar, kurumsal yapısını ve hizmetlerini dijital ortamda daha iyi yansıtmak ve daha interaktif bir yapı oluşturmak için web sitesini yeniledi.

Kendini sürekli yenileyerek, değişen dünyaya ayak uydurarak kesintisiz, kaliteli ve memnuniyet endeksli hizmet vermeyi taahhüt eden Globelink Ünimar’ın bu vizyonun bir yansıması olan web sitesi, taleplere ve ihtiyaçlara paralel olarak güncellendi. Yenilenen altyapısı ve geliştirilen teknik içeriği ile daha dinamik bir yapıya kavuşan site, kullanıcı dostu ara yüzüyle ziyaretçilerin ihtiyaç duyduğu bilgiye daha hızlı ve geniş içerikle sahip olmasını sağlayacak. Web sitesi aynı zamanda, günümüzde internet erişimi noktasında önemli bir hakimiyet kazanan mobil ile uyumlu bir yapıya sahip.

Çalışanların ve müşterilerin görüş ve taleplerinin de değerlendirildiği yeni tasarıma dair açıklama yapan Globelink Ünimar Pazarlama Uzmanı Efe Çıvgın, “Dijitalleşmeye, müşteri memnuniyetine ve hayatın trendlerine daha çok dokunabilmek için web sitemizi güncelledik. Dijitalleşmeye yoğun şekilde odaklandığımız bu günlerde, tasarımını ve işlevselliğini güncellediğimiz web sitemiz ile müşterilerimizin sahip olmak istediği bilgiye ve talebe daha hızlı cevap verebilmeyi de umuyoruz. Ayrıca müşterilerimiz, online teklif yaratma ve anlık gönderi takibi seçenekleri ile hem iş süreçlerini hızlandırıyorlar hem de ürünlerini lojistiğin her anında takip ederek güvenliğinden emin oluyorlar.

Müşterilerimizi sektörün her adımına yönelik bilgilendirmek ve güncel tutmak amacıyla, web sitemizin yanında kurumsal bloğumuz üzerinden de paylaşımlar gerçekleştiriyoruz. İçeriklerimizle hem sektörün nabzını tutuyor hem de merak edilenlere cevap vermiş oluyoruz. Kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşayabilmesi için güncellemelerimize ve geliştirmelerimize devam edeceğiz” dedi.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu
  Temmuz 8, 2021

  Globelink Ünimar Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu

  Globelink Ünimar Bursa Şube Müdürü Ebru Toygar Bulut, Deniz

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek
  Temmuz 6, 2021

  Kadınlar Günü’nde Eğitime Destek

  Kadının toplumdaki yerini güçlendirme ve iş ile sosyal hayatın