Bozulabilir Kargo Taşımacılığında Globelink Ünimar Güvencesi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden Globelink Ünimar, bozulabilir ürün taşımacılığındaki titiz çözümleri ile ürünleri ilk günkü tazeliğinde ve gıda güvenliğini bozmayacak şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Globelink Ünimar, lojistik sektörünün en hassas taşıma modlarından olan bozulabilir ürün taşımacılığında sağladığı çözümler ile meyve, sebze, et, balık, yumurta, dondurulmuş gıda ve çiçek gibi özel hassasiyet gerektiren ürünleri, ilk günkü tazeliğinde ve gıda güvenliğini bozmayacak şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Lojistiğin farklı alanlarında sunduğu çözümlerle, müşterilerine esnek taşıma seçenekleri sunabilen Globelink Ünimar, ürünün miktarına, türüne, cinsine ve hassasiyet derecesine uygun optimum koşullarda taşıma gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geliştirdiği yenilikçi taşıma, paketleme ve muhafaza çözümleri sayesinde en hassas ürünlerin dahi gitmesi gereken yere güvenle ve taze şekilde ulaşmasını sağlıyor. Teslim alınan ürünlerin ısı ölçümünün yapılması, kaydedilmesi, en iyi atmosferik ortamın sağlanması, ürünlerin standart sıcaklığında taşınması gibi bozulabilir ürünlere yönelik tüm süreçleri titizlikle sürdüren Globelink Ünimar, en yenilikçi teknolojiye sahip takip sistemi sayesinde ürünü tedarik zinciri süreci boyunca takip ediyor ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştığından emin oluyor.

Bozulabilir kargo taşımacılığında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet sunan Globelink Ünimar, soğuk zincirin kırılmadan ürünlerin istenilen yerlere ulaşmasını sağlama noktasındaki hassasiyetini, yaptığı yeni yatırımlar ve fizibilite çalışmaları ile geliştirmeye de devam ediyor.

advanced divider

Siz de bozulabilir ürün taşımacılığı konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız Bozulabilir (Perishable) Kargo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21