fbpx
Bozulabilir Kargo Taşımacılığında Globelink Ünimar Güvencesi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden Globelink Ünimar, bozulabilir ürün taşımacılığındaki titiz çözümleri ile ürünleri ilk günkü tazeliğinde ve gıda güvenliğini bozmayacak şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Globelink Ünimar, lojistik sektörünün en hassas taşıma modlarından olan bozulabilir ürün taşımacılığında sağladığı çözümler ile meyve, sebze, et, balık, yumurta, dondurulmuş gıda ve çiçek gibi özel hassasiyet gerektiren ürünleri, ilk günkü tazeliğinde ve gıda güvenliğini bozmayacak şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Lojistiğin farklı alanlarında sunduğu çözümlerle, müşterilerine esnek taşıma seçenekleri sunabilen Globelink Ünimar, ürünün miktarına, türüne, cinsine ve hassasiyet derecesine uygun optimum koşullarda taşıma gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geliştirdiği yenilikçi taşıma, paketleme ve muhafaza çözümleri sayesinde en hassas ürünlerin dahi gitmesi gereken yere güvenle ve taze şekilde ulaşmasını sağlıyor. Teslim alınan ürünlerin ısı ölçümünün yapılması, kaydedilmesi, en iyi atmosferik ortamın sağlanması, ürünlerin standart sıcaklığında taşınması gibi bozulabilir ürünlere yönelik tüm süreçleri titizlikle sürdüren Globelink Ünimar, en yenilikçi teknolojiye sahip takip sistemi sayesinde ürünü tedarik zinciri süreci boyunca takip ediyor ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştığından emin oluyor.

Bozulabilir kargo taşımacılığında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet sunan Globelink Ünimar, soğuk zincirin kırılmadan ürünlerin istenilen yerlere ulaşmasını sağlama noktasındaki hassasiyetini, yaptığı yeni yatırımlar ve fizibilite çalışmaları ile geliştirmeye de devam ediyor.

advanced divider

 

Siz de bozulabilir ürün taşımacılığı konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız Havayolu Taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

  PAYLAŞ:

  Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye
  Mart 3, 2021

  Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye

  Globelink Ünimar’ın modern İpek Yolu kuşağında Çin’den yola çıkan

  Web Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde
  Şubat 25, 2021

  Web Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

  Globelink Ünimar, kurumsal yapısını ve hizmetlerini dijital ortamda daha