Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden Globelink Ünimar, bozulabilir ürün taşımacılığındaki titiz çözümleri ile ürünleri ilk günkü tazeliğinde ve gıda güvenliğini bozmayacak şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Globelink Ünimar, lojistik sektörünün en hassas taşıma modlarından olan bozulabilir ürün taşımacılığında sağladığı çözümler ile meyve, sebze, et, balık, yumurta, dondurulmuş gıda ve çiçek gibi özel hassasiyet gerektiren ürünleri, ilk günkü tazeliğinde ve gıda güvenliğini bozmayacak şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Lojistiğin farklı alanlarında sunduğu çözümlerle, müşterilerine esnek taşıma seçenekleri sunabilen Globelink Ünimar, ürünün miktarına, türüne, cinsine ve hassasiyet derecesine uygun optimum koşullarda taşıma gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geliştirdiği yenilikçi taşıma, paketleme ve muhafaza çözümleri sayesinde en hassas ürünlerin dahi gitmesi gereken yere güvenle ve taze şekilde ulaşmasını sağlıyor. Teslim alınan ürünlerin ısı ölçümünün yapılması, kaydedilmesi, en iyi atmosferik ortamın sağlanması, ürünlerin standart sıcaklığında taşınması gibi bozulabilir ürünlere yönelik tüm süreçleri titizlikle sürdüren Globelink Ünimar, en yenilikçi teknolojiye sahip takip sistemi sayesinde ürünü tedarik zinciri süreci boyunca takip ediyor ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştığından emin oluyor.

Bozulabilir kargo taşımacılığında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet sunan Globelink Ünimar, soğuk zincirin kırılmadan ürünlerin istenilen yerlere ulaşmasını sağlama noktasındaki hassasiyetini, yaptığı yeni yatırımlar ve fizibilite çalışmaları ile geliştirmeye de devam ediyor.

Ekim 30, 2020

Globelink Ünimar, e-ticaret ve Dijitalleşmeye Odaklanıyor

Globelink Ünimar, e-ticaret ve dijitalleşmeye odaklanıyor Elektronik Ticaret Gümrük

Ekim 30, 2020

Argemonia’nın 17. Sayısı Yayında!

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan