Globelink Ünimar Adana’da

Globelink Ünimar, Adana Havaalanı’nda açtığı onuncu ofisi ile müşterilerine yerinden ve daha hızlı hizmet sunacak.

Sunduğu güvenilir, hızlı ve esnek çözümlerle Türkiye’nin öncü lojistik firmalarından olan Globelink Ünimar, Türkiye’deki onuncu ofisini Adana’da açtı.

Globelink Ünimar, Adana Havaalanı içinde açtığı ofis ile başta Akdeniz ve Güneydoğu Bölgesi olmak üzere tüm bölgeyle yakın temasta kalırken çok yönlü entegre lojistik hizmetlerini bölgedeki müşterilerine yerinden ulaştıracak. Adana’daki yeni ofisiyle bölgedeki mevcut müşteri ile olan ilişkilerini daha da güçlendirmeyi hedefleyen Globelink Ünimar aynı zamanda yeni müşterilere de ulaşmayı planlıyor.

Globelink Ünimar, bölgede faaliyet gösteren Mersin ofisi ve yeni açtığı Adana ofisi ile müşterilerinin ulusal ve uluslararası, hava yolu, deniz yolu, kara yolu ve entegre lojistik taleplerini çok yönlü şekilde karşılayacak.

Adana ofisi ile beraber üçüncü havaalanı şubesini açan Globelink Ünimar, bu ofis sayesinde ihracat kargolarının gümrüklü olarak sahaya alınması, gümrükçüler ile bağlantı kurulması, konşimento tanzimi, gümrüğe verilmesi gereken beyanların onaylatılması gibi birçok işlemi yerinden ve daha hızlı gerçekleştirecek.

Bölgedeki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda lojistik çözümler geliştirmeyi de hedefleyen Globelink Ünimar, 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile bölge ticaretine daha fazla katkı sunmayı amaçlıyor.

Tüm lojistik talepleriniz için havayolu taşımacılığı sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü aracılığı ile tek tıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

“Adana Bölgesindeki Çalışmalarımız Ödüllendirildi”

Globelink Ünimar’ın entegre lojistik çözüm ortağı vizyonu ile çıktığı yolda müşterilerine tam kapsamlı lojistik hizmeti verebilmek adına yatırımlarına devam ettiğini aktaran Globelink Ünimar Hava Kargo Müdürü Banu Mankut, son olarak Adana’ya yatırım gerçekleştirildiğini belirterek şöyle devam etti: “Adana, Globelink Ünimar olarak bizim yabancı olduğumuz bir şehir değil, hava kargo potansiyelinin her zaman farkındaydık. Gerek bozulabilir kargo yüklemelerinde gerekse diğer sektörlerdeki faaliyet alanımızı genişleterek Adana başta olmak üzere tüm bölgeye daha fazla konsantre olarak sunduğumuz hizmetleri geliştirmek istedik. Bu çabalarımızla da Turkish Cargo tarafından Adana bölgesinde ‘Yılın En Çok Gelişim Gösteren Acentası’ ödülüne layık görüldük. Bu ödül bizlere güçlü bir motivasyon sağladı ve bu motivasyon ile mart ayında Türkiye’deki 10. ofisimizi Adana Havaalanı kargo terminali içerisinde açmış bulunmaktayız. Tüm hava kargo yüklemeleri için müşterilerimizin değerli taleplerinizi bekliyoruz.”

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Depolama Servisleriyle Hizmetinizde
  Kasım 29, 2021

  Globelink Ünimar Depolama Servisleriyle Hizmetinizde

  Globelink Ünimar sunduğu depolama hizmetleri ile çözüm ortağı olmaya

  Uzak Doğu’ya Denizyolu Servisleri
  Kasım 16, 2021

  Uzak Doğu’ya Denizyolu Servisleri

  Globelink Ünimar, gelişmiş servis ağı; hızlı, esnek ve güvenilir