Globelink Ünimar Atlas Lojistik Ödülleri’ndeki Başarı Serisini Devam Ettiriyor

Globelink Ünimar, bu yıl 11.’si gerçekleşen Atlas Lojistik Ödülleri töreninden yeniden ödülle döndü. Globelink Ünimar, 2019 yılında olduğu gibi bu yıl da Uluslararası Hava Taşıma Firmaları (Forwarder) alanında birinciliğe layık görüldü.

Bu sene 11. kez lojistik sektörünün önde gelen kurum, kuruluş ve aktörlerini bir araya getiren Atlas Lojistik Ödülleri, pandeminin yaratmış olduğu kısıtlılıklardan dolayı dijital ortamda gerçekleşti. İş ve lojistik dünyasının yoğun ilgi gösterdiği dijital tören, 15 Aralık 2020 tarihinde düzenlendi. Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, TİM Başkan Vekili İbrahim Pektaş, sektör dernekleri başkanları ve yöneticilerinin de katıldığı ödül törenine iş dünyasının yanı sıra medya kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları da büyük ilgi gösterdi.

68 adayın değerlendirildiği beş farklı kategoride 11 lojistik firması, yarattıkları değer ve başarılarından dolayı ödüle layık görüldü. Ödül almaya hak kazanan firmalar arasında yer alan Globelink Ünimar, bu törenden dördüncü kez üst üste ödülle dönmüş oldu. İstikrarlı başarısını her yıl devam ettiren Globelink Ünimar, dört senedir aldığı ödüllerle, uluslararası standartlara sahip başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Entegre lojistik çözüm ortağı olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle faaliyetlerini sürdüren ve hizmet ağını her geçen gün genişleten Globelink Ünimar, Atlas Lojistik Ödülleri kapsamında 2017 yılında Uluslararası Hava Taşıma Firmaları, 2018 yılında ise Uluslararası Deniz Taşıma Firmaları ve 2019 yılında Uluslararası Hava Taşıma Firmaları kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olmuştu.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu
  Aralık 5, 2022

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 10

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı
  Aralık 2, 2022

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı

  Müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmaya devam eden Globelink Ünimar,