Globelink Ünimar, Bozulabilir Kargo Taşımacılığında Küresel Garanti Sunuyor

Dünya çapında bozulabilir kargo taşımacılığının üst sınırlarını belirlemek ve bu alanda küresel tedarik zinciri çözümleri sunmak için kurulan Perishable Logistics Network’ün (PLN) kurucu üyeleri arasında yer alan Globelink Ünimar, bozulabilir kargo taşımacılığında tüm hassasiyeti ile operasyonlarına devam ediyor. Lojistiğin en ciddi ve hassas operasyonlarından biri olan bozulabilir kargoda, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, bu ürüne dedike personeliyle, 7/24 hizmet sunan Globelink Ünimar; bozulabilir kargo ürünlerinin, gerekli ısı aralık zincirini koruyarak teslim alınmasından yüklenmesine, depolanmasından istenilen her varış limanına gönderilmesine ve varış noktasındaki teslimatına kadar gerekli tüm süreçleri titizlikle gerçekleştiriyor.

PLN ile Çalışıyor Olmamız Mevcut Potansiyelimizi Artırıyor

Perishable Logistics Network’ün, sektördeki gelişmeleri yakından takip edebilmek, farklı ülkelerden üyelerle temasa geçmek ve alandaki yetkinliklerini artırmak adına önemli fırsatlar sunduğunu dile getiren İş Geliştirme ve Strateji Uzmanı Gizem Düzer, “Lojistiğin en ciddi ve hassas operasyonlarından biri olan bozulabilir kargo taşımacılığında, ürünlerin gerekli ısı aralık zincirini koruyarak teslim alınmasından yüklenmesine, depolanmasından istenilen her varış limanına gönderilmesine ve varış noktasındaki teslimatına kadar gerekli tüm süreçleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bu alanda başarılı ve sektör lideri PLN kurucu üyeleri ile birlikte çalışıyor olmamız, mevcut ve potansiyel projelerde gerekli olan hizmet kalitesi standartlarını da yükseltecektir.

Globelink Ünimar network departmanı olarak denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığında uluslararası öneme sahip iş ağlarına üyeyiz ve kazanım sağlayacağını düşündüğümüz yeni fırsatlara da her zaman açığız. Bunun için sektördeki gelişmeleri sıkı takip ederek, ihtiyaçlarımız dahilinde yeni iş ağı araştırmalarını sürekli olarak yapmaktayız” dedi.

Yeni dönemde özellikle iki önemli projeyi hayata geçirme aşamasında olduklarını aktaran Düzer, şöyle devam etti: “Bu iki önemli projemizden ilki, -18 derecede yükleme ve dağıtım zincirinin tamamlanması ile Orta Doğu’ya sunduğumuz bozulabilir ürün ağımıza yeni ürünler ekleyecek olmamız. Diğer önemli projemiz ise, 2021’in ilk çeyreğinde Adana Havalimanı’nda açmayı planladığımız ofisimiz. Bu sayede, bölgenin taleplerine daha hızlı cevap vermeyi planlıyoruz.”

advanced divider

Siz de bozulabilir ürün taşımacılığı konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız Havayolu Taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu
  Aralık 5, 2022

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 10

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı
  Aralık 2, 2022

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı

  Müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmaya devam eden Globelink Ünimar,