Globelink Ünimar, Bozulabilir Kargo Taşımacılığında Küresel Garanti Sunuyor

Perishable Logistics Network’ün Kurucu Ortaklarından Globelink Ünimar, Bozulabilir Kargo Taşımacılığında Küresel Garanti Sunuyor

Dünya çapında bozulabilir kargo taşımacılığının üst sınırlarını belirlemek ve bu alanda küresel tedarik zinciri çözümleri sunmak için kurulan Perishable Logistics Network’ün (PLN) kurucu üyeleri arasında yer alan Globelink Ünimar, bozulabilir kargo taşımacılığında tüm hassasiyeti ile operasyonlarına devam ediyor. Lojistiğin en ciddi ve hassas operasyonlarından biri olan bozulabilir kargoda, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, bu ürüne dedike personeliyle, 7/24 hizmet sunan Globelink Ünimar; bozulabilir kargo ürünlerinin, gerekli ısı aralık zincirini koruyarak teslim alınmasından yüklenmesine, depolanmasından istenilen her varış limanına gönderilmesine ve varış noktasındaki teslimatına kadar gerekli tüm süreçleri titizlikle gerçekleştiriyor.

PLN ile Çalışıyor Olmamız Mevcut Potansiyelimizi Artırıyor

Perishable Logistics Network’ün, sektördeki gelişmeleri yakından takip edebilmek, farklı ülkelerden üyelerle temasa geçmek ve alandaki yetkinliklerini artırmak adına önemli fırsatlar sunduğunu dile getiren İş Geliştirme ve Strateji Uzmanı Gizem Düzer, “Lojistiğin en ciddi ve hassas operasyonlarından biri olan bozulabilir kargo taşımacılığında, ürünlerin gerekli ısı aralık zincirini koruyarak teslim alınmasından yüklenmesine, depolanmasından istenilen her varış limanına gönderilmesine ve varış noktasındaki teslimatına kadar gerekli tüm süreçleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bu alanda başarılı ve sektör lideri PLN kurucu üyeleri ile birlikte çalışıyor olmamız, mevcut ve potansiyel projelerde gerekli olan hizmet kalitesi standartlarını da yükseltecektir.

Globelink Ünimar network departmanı olarak denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığında uluslararası öneme sahip iş ağlarına üyeyiz ve kazanım sağlayacağını düşündüğümüz yeni fırsatlara da her zaman açığız. Bunun için sektördeki gelişmeleri sıkı takip ederek, ihtiyaçlarımız dahilinde yeni iş ağı araştırmalarını sürekli olarak yapmaktayız” dedi.

Yeni dönemde özellikle iki önemli projeyi hayata geçirme aşamasında olduklarını aktaran Düzer, şöyle devam etti: “Bu iki önemli projemizden ilki, -18 derecede yükleme ve dağıtım zincirinin tamamlanması ile Orta Doğu’ya sunduğumuz bozulabilir ürün ağımıza yeni ürünler ekleyecek olmamız. Diğer önemli projemiz ise, 2021’in ilk çeyreğinde Adana Havalimanı’nda açmayı planladığımız ofisimiz. Bu sayede, bölgenin taleplerine daha hızlı cevap vermeyi planlıyoruz.”

advanced divider

 

Siz de bozulabilir ürün taşımacılığı konusundaki tüm taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız Havayolu Taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda
  Mart 11, 2021

  Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda

  GLUU kodu ile daha güvenli ve kontrolü daha yüksek

  Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye
  Mart 3, 2021

  Yeni İpek Yolu ile Çin’den Türkiye’ye

  Globelink Ünimar’ın modern İpek Yolu kuşağında Çin’den yola çıkan