Globelink Ünimar Depolama Servisleriyle Hizmetinizde

Globelink Ünimar sunduğu depolama hizmetleri ile çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Müşterilerine sunduğu katma değerli servisleriyle çözüm üreten Globelink Ünimar; depolama, elleçleme, paketleme, yurt içi dağıtım çözümlerini; entegre lojistik ağıyla birleştirdi. Müşterilerinin tüm depolama ihtiyaçlarını İstanbul’da ve Bursa’da bulunan depolama tesislerinde karşılayan firma; depolama süreçlerini en üst düzey verimlilikle sürdürüyor.

Süreç Yönetimini Güven Zinciriyle Gerçekleştiriyor

Lojistik sektöründe geleceğe yönelik yatırımlarına devam eden Globelink Ünimar; son olarak lojistik ve depolama süreçlerinde geliştirdiği yeni çözümlerle güncel teknoloji sistemlerini entegre etti. Depo yönetiminde zaman ve iş gücünü verimli kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına katma değerli hizmetleriyle cevap veren Globelink Ünimar; müşterilerinin ürünlerinin son kullanıcıya teslimine kadar geçen tüm sürecin yönetimini güven zinciriyle gerçekleştiriyor.

Depolama ve aktarma merkezleri ile elleçleme, paketleme ve etiketleme gibi depo içi katma değerli hizmetleri en verimli şekilde sağlayan Globelink Ünimar’ın sunduğu depolama çözümleri hakkında detaylı bilgi için depolama hizmetleri sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü ile hızlıca teklif alabilirsiniz.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor
  Eylül 18, 2022

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor

  Kadın çalışan oranı yüzde 50’ye ulaşan Globelink Ünimar, kadınların

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor
  Eylül 16, 2022

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor

  Globelink Ünimar çalışanlarından Cansu Sakızlıgil, 6 Mart günü gerçekleştirilen