Globelink Ünimar Dijital Altyapısını Siber Yazılım ile Güçlendirdi

Globelink Ünimar, Siber Yazılım ile iş birliğine giderek dijital altyapısını daha işlevsel ve güçlü hale getirdi. Globelink Ünimar, bu iş birliği ile müşteri, tedarikçi ve kurum içi işleyişleri tek ekran üzerinden yönetecek.

Türkiye’de bulunan 10 ofisi ve geniş acente ağı ile yerel ve global lojistik taleplerine hızlı, esnek ve güvenilir hizmet anlayışı ile karşılık veren Globelink Ünimar, bu anlayışını daha da geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için geride kalan 27 yılda pek çok yatırım devreye aldı. Son yıllarda hayatın dijital hale gelmesi ve teknolojinin hızla ilerlemesi sebebiyle yatırımlarına bu yönde yoğunluk kazandıran Globelink Ünimar, son olarak sektörün önde gelen yazılım çözümleri firmalarından Siber Yazılım ile iş birliğine gitti.

Dijital altyapısını Siber Yazılım’ın programları ve entegrasyonları ile güçlendiren Globelink Ünimar; müşteri, tedarikçi ve kurum içi işleyişlerini artık tek ekran üzerinden yönetecek.

Siber Yazılım, Globelink Ünimar’a tüm taşıma modlarındaki operasyonların yönetiminin yanı sıra araç ve ekipman takipleri, depo yönetimi, finans, muhasebe ve insan kaynakları programları ile entegrasyon konularında hizmet verecek. İş yapış şekillerini de kolaylaştıran Siber Yazılım programları ile zaman ve maliyet avantajı da sağlayacak.

Dijitalleşme ve Teknoloji Yatırımlarımız Sürecek

İş birliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Globelink Ünimar Kurucu Ortağı Cihan Yusufi, “Siber Yazılım ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğine çok önem veriyoruz. Tedarik zincirinin ve yönetiminin kusursuz işlemesi adına dijital gelişmelerden en üst seviyede faydalanmaya devam ediyoruz. Lojistik operasyonlarımızı sürdürülebilir, kesintisiz ve verimli şekilde her yerden yönetebilmek bizi rekabette bir adım daha öne geçirecektir. Paydaşlarımıza tüm dünyada entegre lojistik çözümleri sunan bir şirket olarak dijitalleşme ve teknoloji yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz.

Siber Yazılım ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğine ek olarak, tüm ödeme ağını tek bir sistem altında toplayarak devreye aldığımız sanal pos ödeme sistemi ile müşterilerimize istedikleri her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapma imkanı da sunmaya başladık.

Cihan Yusufi: “Paydaşlarımıza tüm dünyada entegre lojistik çözümleri sunan bir şirket olarak dijitalleşme ve teknoloji yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz.”

Müşterilerimize sunduğumuz gönderi takibi, web sitemiz üzerinden online teklif yaratma ve bunlarla birlikte e-lojistik alanında kullanılabilecek blockchain fırsatları uygulamaya başladığımız ve planladığımız dijitalleşme faaliyetlerinin başında geliyor.

Faaliyetlerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla devam ederken, paydaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak; hızlı, güvenilir ve esnek çözümler üretmemize katkı sağlayacak dijitalleşme ve teknoloji yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Uzaktan Çalışma Daha Kolay ve Sistemli Hale Geldi

Siber Yazılım CEO’su Kenan Çelik ise açıklamasında pandemi döneminde lojistiğin artan önemine değinerek, lojistiği daha işler hale getirmek adına dijitalleşmeye odaklandıklarını belirtti.

“Dijitalleşmeye ve çözüme önem veren, global ortaklı bir lojistik şirketinin bizi seçmesi, bizim başarımız kadar yerli lojistik yazılımların gücünü de ortaya koyar nitelikte” diyen Çelik, pandemi sürecinde başlayan iş birliğine yönelik olaraksa şunları söyledi: “Uzaktan çalışmanın gereklilik haline geldiği bu dönemde, 300’den fazla kullanıcıya online olarak programlarımızın kullanımı konusunda eğitimler verdik ve sorunsuz şekilde kullanıma geçilmesini sağladık. Yazılımlarımızın etkinliği sayesinde, uzaktan çalışma daha kolay ve sistemli hale geldi.”

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor
  Eylül 18, 2022

  Globelink Ünimar Kadınların İş Yaşamına Katılımını Destekliyor

  Kadın çalışan oranı yüzde 50’ye ulaşan Globelink Ünimar, kadınların

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor
  Eylül 16, 2022

  Globelink Ünimar Çalışanlarını Her Alanda Destekliyor

  Globelink Ünimar çalışanlarından Cansu Sakızlıgil, 6 Mart günü gerçekleştirilen