Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve 1992 yılından bu yana kurum kültürü üzerine yürüttüğü çalışmalarla bilinen Great Place to Work, bu yıl sertifika almaya hak kazanan şirketleri açıkladı. Lojistik sektöründe 30 yıla yaklaşan tecrübesinin yanı sıra gerçekleştirdiği kültürel dönüşüm ve uygulamaya koyduğu insan kaynakları stratejileriyle dikkat çeken Globelink Ünimar, küresel bağımsız araştırma kurumu tarafından verilen Great Place to Work sertifikasını almaya hak kazandı. Geçen yıl da sertifikayı kazanan Globelink Ünimar, iki yıl üst üste sertifikanın sahibi olarak başarısını sürdürdü.

Kurum kültürü ve çalışan deneyimi özelinde yürüttüğü araştırmalarla marka değeri olarak bilinen Great Place to Work’un sertifika sürecinde, kurum kültürü ve çalışan deneyiminin değerlendirilmesi için çalışanların katılımlarıyla detaylı anketler yapıldı. İnsan kaynakları departmanı tarafından uygulamaya konulan süreçler ve kültürel dönüşüm stratejileri ışığında başarı sağlamaya devam eden Globelink Ünimar’ın kazandığı sertifika, 2023 yılı boyunca geçerli olacak.

İnsan Kaynaklarındaki Yenilikçi Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz

İki yıl üst üste Great Place to Work sertifikası alma başarısı gösterdiklerini vurgulayan ve geliştirdikleri kültürel dönüşüm stratejilerine dikkat çeken Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Levent Terzi, “Globelink Ünimar olarak, insan kaynakları stratejilerimiz, uygulamalarımız ve kültürel dönüşüm adımlarımız sonucunda Great Place to Work sertifikasını ikinci kez almaya hak kazandığımız için oldukça mutluyuz. Süreçteki destekleri için icra kurulumuza, çalışmaları için insan kaynakları departmanımıza ve sertifikayı almamıza destek olan tüm Globelink Ünimar çalışanlarına teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemde de insan kaynakları alanındaki yenilikçi çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu
  Aralık 5, 2022

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 10