Globelink Ünimar Konteynerleri GLUU Koduyla Dolaşımda

GLUU kodu ile daha güvenli ve kontrolü daha yüksek bir dolaşım ağı içinde hareket eden Globelink Ünimar konteynerleri, müşterilerine güven konusunda küresel garanti sunuyor.

Hizmet opsiyonlarını yükseltmek için yeniliklerini ve kalite standartlarını her geçen gün artıran Globelink Ünimar için bu iki unsurun temel bileşenlerinden biri de güvenlik. Güvenlik çemberine verdiği önemi, uluslararası standartlardaki GLUU etiketiyle sağlayan firma, bu sayede müşterilerinin ürün, çözüm ve hizmetlerini de ekstra garanti altına almış oluyor.

Globelink Ünimar’ın, dünya çapında konteyner taşımacılığı konusunda çalışan tüm tarafları tek çatı altında toplayan Uluslararası Konteynerler Bürosu’na (Bureau İnternational des Containers et du Transport Intermodel – BIC) kayıtlı olan konteynerleri “GLUU” kodu ile dolaşım gerçekleştiriyor.

Konteynerlerin uluslararası ticaretin dayanağı olması, uluslararası standartlara uygun bir kayıt sistemini zorunlu ve elzem kılıyor. Globelink Ünimar konteynerlerinin sahip olduğu GLUU kodu da hem firma için hem de tedarik zincirinde yer alan tüm paydaşlar için bu küresel ticaretin daha sorunsuz ve daha güvenli olmasını garanti ediyor. GLUU kodu, Globelink Ünimar için yükün, sevkiyatından varış noktasına kadarki güvenliğini sağlamanın garantisi niteliğinde.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Yeni İş Zekası Ürününü Tanıttı
  Temmuz 27, 2022

  Globelink Ünimar Yeni İş Zekası Ürününü Tanıttı

  Globelink Ünimar, yeni iş zekası ürünü UNIBOX BI’ı tanıttı.

  Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu
  Mayıs 3, 2022

  Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu

  İnsani Geliştirme Vakfı (İNGEV), çalışmalarını daha geniş ve interaktif