Globelink Ünimar Yeni İş Zekası Ürününü Tanıttı

Globelink Ünimar, yeni iş zekası ürünü UNIBOX BI’ı tanıttı. İlk aşamada operasyonel süreçlerdeki verimliliği arttırmayı hedefleyen UNIBOX BI, ikinci aşamada müşteri ilişkilerini veri ile güçlendireceği yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyor.

Lojistik sektörü için geliştirilen iş zekası uygulamalarına bir yenisi Globelink Ünimar tarafından eklendi. Müşterilerine uçtan uca entegre lojistik çözümleri sunan Globelink Ünimar, yeni iş zekası ve CRM uygulaması olan UNIBOX BI’ın ilk fazını tanıttı. Yeni dönemde Globelink Ünimar’ın yönetim süreçlerinde kullanılacak olan uygulama; verimlilik, hızlı karar alma ve strateji belirleme noktalarına destek sağlıyor.

Tüm Faaliyetleri Tek Panelde Toplayacak

Büyük veriyi analiz ederek lojistik süreçlerini kolaylaştıran UNIBOX BI, KPI yönetiminden satış performanslarının artırılmasına, istatistik analizlerinden veri görselleştirmeye kadar kapsamlı bir süreç yönetimi sunuyor.

Çalışmaları süren UNIBOX BI’ın CRM ismini taşıyacak bölümünde ise teklif aşamasından talep yönetimine, raporlama ve satış sonrası hizmetler aşamasına kadar tüm süreçlerde müşterilere çözüm sunması amaçlanıyor.

UNIBOX BI hakkında konuşan Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi (Bilgi Teknolojileri) Ayfer Saltan Oladi, “Globelink Ünimar olarak, pandemi sürecinden önce başlamış olduğumuz ve yayına aldığımız web sitesi üzerinden fiyat teklifi alma, online yük takibi, kredi kartı ile ödeme hizmeti gibi birçok dijital dönüşüm projemize bir yenisini daha ekleyerek UNIBOX BI projemizi yayına aldık. Bu uygulama ile operasyonun her aşamasında süreçleri yapay zekâ desteği ile değerlendirerek hızlı karar alabilen, verimlilik odaklı ve strateji geliştirmesine destek olacak bir yapıya geçeceğiz.” açıklamasında bulundu.

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu
  Mayıs 3, 2022

  Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu

  İnsani Geliştirme Vakfı (İNGEV), çalışmalarını daha geniş ve interaktif

  Globelink Ünimar’a Great Place to Work Sertifikası
  Mart 10, 2022

  Globelink Ünimar’a Great Place to Work Sertifikası

  Globelink Ünimar, beş yıl önce insan kaynakları departmanının başlattığı