Globelink Ünimar’a Great Place to Work Sertifikası

Globelink Ünimar, beş yıl önce insan kaynakları departmanının başlattığı kültürel dönüşüm stratejisinin sonucunda Great Place to Work sertifikasını aldı.

Dünyanın en önemli insan kaynakları araştırma enstitülerinden Great Place to Work, Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin sertifika sonuçlarını paylaştı. Farklı sektörlerden şirketlerin yoğun bir araştırma sürecinden geçtiği programın sonunda, global ölçekte entegre lojistik çözümleri sunan Globelink Ünimar, Great Place to Work sertifikasının sahibi oldu.

Kurum kültürü ve çalışan deneyimi başta olmak üzere detaylı bir programı kapsayan Great Place to Work, bu anlamda küresel bir marka değeri olarak biliniyor. Great Place to Work tarafından uyum oranı takip edilecek olan Globelink Ünimar, gelecek yıllarda da başarısını artırarak sürdürmeyi hedefliyor.

Great Place to Work sertifikası kapsamında konuşan Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi (İnsan Kaynakları) Levent Terzi, “Globelink Ünimar olarak son beş yılda geliştirdiğimiz insan kaynakları stratejilerimiz ve stratejik dönüşüm hamlelerimizle bu sertifikayı almaktan mutluluk duyuyoruz. Great Place to Work Enstitüsü’nün hem bağımsız hem de küresel bir kurum olması büyük önem taşıyor. Katılım sağladığımız ilk yıl bir sertifikaya almaya hak kazanmak, geliştirdiğimiz projelerin olumlu bir sonuç verdiğini gösteriyor.” açıklamalarında bulundu.

Sertifika programı özelinde görüşlerini paylaşan Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi (Satış ve Pazarlama) Koray Çıtak ise “Globelink Ünimar olarak bizler iş süreçlerimizdeki dinamizmi 2022 yılında, insan kaynakları stratejileri bağlamında geliştirmeye odaklandık. İnsan kaynakları departmanımızın öncülüğünde başlayan yeni projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçirdik. Gerçekleşen her projenin sonucunda dönüşümleri inceledik ve kurum kültürüne olan etkilerini değerlendirdik. Tüm bu çalışmaların sonucunda 2022 yılında büyük gururla taşıyacağımız bir sertifika kazandık. Aldığımız bu sertifikanın Globelink Ünimar’a ve tüm lojistik sektörüne değer katmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Mayıs 30, 2024

  Globelink Ünimar’ın Sunum Sponsoru Olduğu SW Summit’24 Gerçekleşti

  Globelink Ünimar, Türkiye’nin en büyük akıllı depo yönetimi etkinliği

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve