Globelink Ünimar’a İki Ödül Birden!

Globelink Ünimar, bu yıl 12’incisi gerçekleşen Atlas Lojistik Ödülleri töreninden iki ödülle döndü. Globelink Ünimar, Uluslararası Hava Taşıma Firmaları (Forwarder) ve Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2/TİO) kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Bu sene 12’inci kez lojistik sektörünün önde gelen kurum, kuruluş ve aktörlerini bir araya getiren; iş ve lojistik dünyasının yoğun ilgi gösterdiği Atlas Lojistik Ödülleri, Uluslararası Logitrans Fuarı kapsamında 11 Kasım 2021 tarihinde düzenlendi.

72 adayın değerlendirildiği beş farklı kategoride lojistik firmaları, yarattıkları değer ve başarılarından dolayı ödüle layık görüldü. Ödül almaya hak kazanan firmalar arasında yer alan Globelink Ünimar, bu törenden dördüncü kez üst üste ödülle dönmüş oldu. İstikrarlı başarısını her yıl devam ettiren Globelink Ünimar, beş senedir aldığı ödüllerle, uluslararası standartlara sahip başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi (Ticari) Fatih Baş, ödül töreninin ardından “Uluslararası Logitrans Fuarı kapsamında İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde şirketim adına ödülleri almaktan büyük mutluluk duydum. Kazandığımız ödüllerin sorumluluk artırıcı olduğu bilinci ile faaliyetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Entegre lojistik çözüm ortağı olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle faaliyetlerini sürdüren ve hizmet ağını her geçen gün genişleten Globelink Ünimar, Atlas Lojistik Ödülleri kapsamında 2017 yılında Uluslararası Hava Taşıma Firmaları, 2018 yılında Uluslararası Deniz Taşıma Firmaları, 2019 ve 2020 yıllarında Uluslararası Hava Taşıma Firmaları kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olmuştu.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Mayıs 30, 2024

  Globelink Ünimar’ın Sunum Sponsoru Olduğu SW Summit’24 Gerçekleşti

  Globelink Ünimar, Türkiye’nin en büyük akıllı depo yönetimi etkinliği

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve