Globelink Ünimar’ın Bursa Deposu Hizmete Açıldı

Globelink Ünimar, müşterilerine esnek ve hızlı çözümler ile hizmet verirken; İstanbul’un her iki yakasında ve Bursa’da üç aktarma merkezi ile Türkiye’nin tamamına dağıtım yapıyor.

Müşterilerine sunduğu katma değerli servisleriyle çözüm üreten Globelink Ünimar; depolama hizmetleri, elleçleme, paketleme, yurt içi dağıtım çözümlerini; entegre lojistik ağıyla birleştirdi. Müşterilerinin tüm depolama ihtiyaçlarını İstanbul’da ve Bursa’da bulunan depolama tesislerinde karşılayan firma; depolama süreçlerini en üst düzey verimlilikle sürdürüyor.

Lojistik sektöründe geleceğe yönelik yatırımlarına devam eden Globelink Ünimar; son olarak lojistik ve depolama süreçlerinde geliştirdiği yeni çözümlerle güncel teknoloji sistemlerini entegre etti. Depo yönetiminde zaman ve iş gücünü verimli kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına katma değerli hizmetleriyle cevap veren Globelink Ünimar; müşterilerinin ürünlerinin son kullanıcıya teslimine kadar geçen tüm sürecin yönetimini güven zinciriyle gerçekleştiriyor.

Müşterilerinin taleplerine çok hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verebilen Globelink Ünimar, Hadımköy’deki deposunda bin 400 paletlik, Tuzla-Orhanlı ve Nilüfer’deki depolarında ise 400’er paletlik kapasitesi ile depolama taleplerine cevap veriyor.

Gelen taleplere istinaden depo alanları genişlemeye müsait olan Globelink Ünimar, hem zemin depolama hem de raflı depolama yapabiliyor. Depolarda bütün işlemler sistem üzerinden ilerlemekle beraber, müşteriye özel raporlama hizmeti de sunuluyor.

advanced divider

Siz de tüm lojistik taleplerinizi çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak ürünlerinizin adreslerine zamanında ulaşmasını istiyorsanız hizmetlerimizi inceleyebilir, hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21