Globelink Ünimar’ın Yeni İletişim Ajansı Walther Kranz Oldu

Globelink Ünimar, yeni dönemde kurumsal iletişim süreçlerini yönetmek üzere Walter Kranz ile anlaştı. 2022 yılı itibarıyla Globelink Ünimar’ın stratejik iletişim, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi olmak üzere iletişim süreçlerini Walter Kranz üstlendi.

Globalink Ünimar, 2022 yılında iletişim süreçlerini iletişim sektörünün önemli ajanslarından Walther Kranz ile birlikte yönetme kararı aldı. Walther Kranz, Globelink Ünimar’ın stratejik iletişim, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi olmak üzere iletişim süreçlerini yönetecek.

Gerçekleşen iş birliği ile ilgili Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi (Satış ve Pazarlama) Koray Çıtak “Şirketimizin iletişim çalışmalarına 2021 yılında önemli yatırımlar yaptık. Bu yatırımların karşılığında hem dijital hem de geleneksel kanallardan önemli geri dönüşler sağladık. Inhouse çalışmalarımız dâhilindeki bu iletişim gücünü, 2022 yılında farklı bir boyuta taşımak adına yeni ajansımızla anlaşma sağladık. 2022 yılı boyunca iş ortağımız olacak olan Walther Kranz ekibiyle markamızın değerini yükseltecek iletişim çalışmaları gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Gerçekleşen iş birliğinin Globelink Ünimar için faydalı olması dileğiyle Globelik Ünimar adına Walther Kranz ekibine hoş geldiniz diyorum.” dedi.

Walther Kranz Kurucu Ortağı Samet Özetçi ise anlaşmaya ilişkin, “Hızlı akışı ve değişimleri olan sektörlerde, önemli markalarla çalışıyoruz. Globelink Ünimar gibi global bir markayla çalışacak olmak bizim için çok değerli bir süreci beraberinde getirecek. İş ortaklığımızla birlikte Globelink Ünimar’ın başta kurumsal iletişim süreçleri olmak üzere medya ilişkilerini, stratejik iletişim süreçlerini, iç iletişimlerini ve lider iletişimlerini yöneteceğiz. 2022 yılında Globelink Ünimar’ın başarılarına ortak olacağımız için çok heyecanlıyız.” şeklinde konuştu.

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21