Kuzey Afrika’ya Denizyolu Servisleri

Globelink Ünimar, temsilciliğini yaptığı MTL hattı ile Mersin ve İzmir’den Kuzey Afrika’ya düzenli olarak denizyolu servisleri düzenliyor.

Dünya ticaretinde önem arz eden tüm limanlara FCL ve LCL (parsiyel) lojistik çözümleri sunan Globelink Ünimar, deniz taşımacılığının öne çıkan özellikleri içinde yer alan etkin ve hızlı yük taşıma avantajını Mersin ve İzmir limanları üzerinden Kuzey Afrika için de sunuyor. Kuzey Afrika’ya taşımayı, temsilciliğini yaptığı MTL hattı ile gerçekleştiren Globelink Ünimar, haftalık düzenli olarak parsiyel konteyner hizmetleri sunuyor. İç nakliye ile adresten alınan yükler, gönderilecek ülkelerin limanlarına en güvenli şekilde teslim ediliyor.

Lojistik alanında sunduğu tüm hizmetleri dijital platforma taşıyan Globelink Ünimar, anlık takip sistemi ile yükün nerede olduğu ve ne zaman teslim limanına varacağı hakkında anlık bilgi de sunuyor. Yük özellikleri ile müşteri istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak, direkt veya aktarmalı FCL ve LCL çözümleriyle yüklerin istenilen zamanda istenilen noktaya teslim edilmesi sağlanıyor.

Libya’ya Konteyner Taşımacılığı

Globelink Ünimar, Türkiye’nin Kuzey Afrika’daki en büyük pazarı olan Libya’ya da seferlerini de aralıksız olarak sürdürüyor. Libya’nın başkenti Trablus’a ve diğer bölgelere hizmet veren düzenli parsiyel ihracat servisleri sunan Globelink Ünimar, Libya konteyner nakliye hizmetlerinden en uygun şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Her türlü ürünün taşınmasından denetimine kadar Türkiye-Libya hattındaki tüm operasyonların her aşamasında büyük titizlikle hareket ediyor.

Denizyolu taşımacılığının avantajlarından yükün cinsine ve hacmine göre müşterilerinin faydalanmasını sağlayan Globelink Ünimar, komple ve parsiyel, direkt veya aktarmalı teslim seçenekleriyle müşterilerine hizmet sağlamaya devam ediyor. Globelink Ünimar’ın sunduğu denizyolu servisleri hakkında detaylı bilgi için denizyolu taşımacılığı sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü ile hızlıca teklif alabilirsiniz.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu
  Aralık 5, 2022

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 10

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı
  Aralık 2, 2022

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı

  Müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmaya devam eden Globelink Ünimar,