Lojistikten Daha Fazla Fayda Paneli Sektöre Işık Tuttu

İnsani Geliştirme Vakfı (İNGEV), çalışmalarını daha geniş ve interaktif bir alana taşımak için İNGEV d–FAIRs adıyla bir dijital fuar düzenledi. 12-15 Eylül tarihleri arasında yapılan fuar, Arapça konuşulan ülke vatandaşları tarafından kurulan KOBİ’lere odaklandı.

Fuar programında panellere, konferanslara, B2B toplantılarına ve çeşitli etkinliklere yer verilirken, iş dünyasının liderleri konumundaki şirketlerden katılımcılarla sorun ve çözümler masaya yatırıldı. Fuar kapsamında düzenlenen 13 Eylül tarihli “Lojistikten Daha Fazla Fayda” panelinde ise lojistik sektörünün gündemi ve geleceği değerlendirildi.

Panele konuşmacı olarak katılan Globelink Ünimar Satış ve Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Koray Çıtak; şirketin 25 yılı aşan tecrübesinden ve güçlü tedarik zincirinden edindiği birikim ışığında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Çıtak konuşmasında; teslimat sistemlerindeki yenilikler ve inovasyondan optimum fayda sağlamanın önemi, pandemi sürecinde lojistik sektörünün yaşadığı sıkıntılar ve bunların nasıl aşıldığı gibi başlıklara dair ayrıntılı ve ufuk açıcı bilgilere yer verdi.

advanced divider

PAYLAŞ:

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi
  Aralık 11, 2022

  Koray Çıtak Ekotürk TV’de Gündemi Değerlendirdi

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 21