Soğuk Zincir ile Dünyanın Dört Bir Yanına

Bozulabilir kargo ve soğuk zincir lojistiğinde sektörün öncü firmalarından olan Globelink Ünimar, geniş dağıtım ağı ve ısı hassasiyetine sahip çözümleriyle, bozulabilir ürünleri dünyanın dört bir yanına karayolu ve intermodal servisleri ile taşımaya devam ediyor.

Globelink Ünimar’ın, başta gıda olmak üzere ürün güvenliğini sağlamak ve kalite standartlarını karşılamak üzere tasarlanmış çift rejimli ve ısı kontrollü kara yolu araçları, tamamı farklı ısı rejimlerinde saklanması gereken yüzlerce farklı ürün tipini mümkün olan en yüksek verimlilikle taşıyor.

Ürünlerin üretim hattından son tüketiciye ulaşana dek ideal ısıda taşınmasını, en üst hijyen standartlarında depolanmasını ve sağlıklı şekilde sofralara ulaşmasını sağlayan Globelink Ünimar, ısı hassasiyetine sahip, soğuk ya da donuk olarak muhafaza edilmesi gereken tüm ürünleri zamanında ve sorunsuz teslimat anlayışıyla istenilen her noktaya ulaştırmaya devam ediyor. Soğuk zincir lojistiğinde; her türlü altyapı, tesis ve otomasyona sahip olan Globelink Ünimar, sahip olduğu donanım ve yüksek teknoloji ile taşıma sürecinin her aşamasında şeffaf lojistik anlayışı ile hareket ederek, müşterilerini bilgilendiriyor.

Globelink Ünimar’ın havayolu servislerine ek olarak uluslararası karayolu soğuk zincir taşımacılığına yönelik verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bozulabilir (perishable) kargo sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü aracılığıyla tek tıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu
  Aralık 5, 2022

  Koray Çıtak ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oldu

  Globelink Ünimar İcra Kurulu Komite Üyesi Koray Çıtak, 10

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı
  Aralık 2, 2022

  Globelink Ünimar Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Aldı

  Müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmaya devam eden Globelink Ünimar,