Uzak Doğu’ya Denizyolu Servisleri

Globelink Ünimar, gelişmiş servis ağı; hızlı, esnek ve güvenilir çözümleri ve sunduğu FCL ve LCL denizyolu servisleriyle Uzak Doğu limanlarında sunduğu faaliyetlerine devam ediyor.

Dünya ticaretinde önem arz eden tüm limanlara FCL ve LCL (parsiyel) lojistik çözümleri sunan Globelink Ünimar, denizyolu taşımacılığının öne çıkan özellikleri içinde yer alan etkin ve hızlı yük taşıma avantajını Shekou, Busan, Shanghai, Ningbo, Xingang, Shekou, Singapore, Hong Kong, Jakarta, Port Klang başta olmak üzere Uzak Doğu’nun tüm limanlarına güvenle taşıyor.

Uzak Doğu’ya Konteyner Taşımacılığı

Denizyolu, havayolu, karayolu ve entegre lojistik alanında sunduğu çözümleri katma değerli özel hizmetler ile birleştirmeye devam eden Globelink Ünimar; komple ve parsiyel, direkt veya aktarmalı çok yönlü teslim seçenekleriyle müşterilerine hizmet sağlamaya devam ediyor.

Her türlü ürün sevkiyatını konteyner taşımacılığı hizmetleriyle en uygun şekilde sağlayan Globelink Ünimar’ın sunduğu denizyolu servisleri hakkında detaylı bilgi için denizyolu taşımacılığı sayfasını ziyaret edebilir, teklif al modülü ile hızlıca teklif alabilirsiniz.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Mayıs 30, 2024

  Globelink Ünimar’ın Sunum Sponsoru Olduğu SW Summit’24 Gerçekleşti

  Globelink Ünimar, Türkiye’nin en büyük akıllı depo yönetimi etkinliği

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve