Globelink Ünimar Genç İstihdamına Katkı Sağlıyor

Globelink Ünimar, geleceğin lojistikçilerine destek olmaya devam ediyor.

İnsan kaynakları işe alım sürecinde genç istihdamını önemseyen Globelink Ünimar; lojistik sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen yeni mezun, potansiyeli yüksek gençleri yönetici adaylığına ilişkin bir program olan MT programı (Management Trainee) ile değerlendiriyor.

MT programıyla genç istihdamına katkı sağlayan Globelink Ünimar, gelecekleri ve kariyerleri adına tecrübe edinmek isteyen genç yeteneklerle birlikte büyüyor. MT programı ile şimdiden İstanbul ve Bursa ofislerinde görevlendirilmek üzere pek çok genci şirket bünyesine dahil etti.

Programla çeşitli departmanlarda çalışma şansını yakalayan çok sayıda son sınıf öğrencisi ve yeni mezun genç, kariyer rotalarını hangi yöne çevireceklerine karar verme fırsatı buluyor. Bu sayede becerilerini hangi yönde kullanmaları gerektiğine de kendileri karar veriyor.

Yarınlara değer katmak hedefiyle çalışan Globelink Ünimar; becerilerini geliştirip, kendini yetiştirmek isteyen gençleri bekliyor.

Çalışanlar için Ünimar Akademi

Çalışan memnuniyeti ve performans yönetimini ön planda tutan, çok yönlü bir insan kaynakları politikası yürüten Globelink Ünimar, bu anlayışla 2018’de Ünimar Akademi’yi kurdu.

Şirket bünyesinde çalışanların becerilerini geliştirmek ve kurum kültürüne uyumunu yaygınlaştırmak için bireysel performansı kurumsal stratejik hedeflerle bütünleştirip, rekabet avantajı sağlayan yeni nesil bir öğrenme platformu olarak kurulan Ünimar Akademi; Liderlik Fakültesi, Sürekli Gelişim Fakültesi ve Satış Fakültesi’den oluşuyor.

Akademi, kurum kültürünü ve değerini destekleyerek; çalışan bağlılığını ve çalışma performansını artırmaya yardımcı olurken, kariyer yönetimi süreçlerini destekler nitelikte eğitimler tasarlayarak, çalışanların gelişimine yıl boyunca katkı sağlıyor.

Globelink Ünimar, çalışanların yaratıcı güçlerini geliştirerek, yaptıkları iş ve iş hayatı hakkında bilgi edinmeleri ve bu doğrultuda kişisel gelişimleri sürdürmelerini sağlarken, sınırsız eğitim fırsatı ile çalışanlarının memnuniyet, yetenek ve verimliliklerini artırmalarına katkıda bulunuyor.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Mayıs 30, 2024

  Globelink Ünimar’ın Sunum Sponsoru Olduğu SW Summit’24 Gerçekleşti

  Globelink Ünimar, Türkiye’nin en büyük akıllı depo yönetimi etkinliği

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı
  Şubat 17, 2023

  Globelink Ünimar İkinci Kez Great Place to Work Sertifikası Aldı

  Dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden olan ve