Müşterilere Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı

Globelink Ünimar, tüm ödeme ağını tek çatı altında toplayan yeni hizmeti sanal pos ödeme sistemi ile müşterilerine istenilen her yerden anında ve güvenilir ödeme hizmeti sunmaya başladı.

Globelink Ünimar, denizyolu, havayolu, karayolu ve entegre lojistik alanında sunduğu çözümlerini özel hizmetler ile birleştirmeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Globelink Ünimar, son olarak tüm ödeme ağını tek bir sistem altında toplayan sanal pos ödeme sistemi ile müşterilerine istedikleri her yerden hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapma imkanı sunmaya başladı.

Müşteriler için pazar dinamiklerine ve değişkenlerine uygun hızlı ve pratik bir çözüm sunan sanal pos ödeme platformu, aynı zamanda hem firma hem de müşteriler için işlerin ve ödeme sisteminin daha hızlı ve kolay takip edilmesini sağlayacak.

Netahsilat ile birlikte hayata geçirdiğimiz uygulama sayesinde birçok sistemi birbirine entegre ederek, şirketimiz ve müşterilerimiz için sorunsuz bir tahsilat alanı oluşturmuş olduk

Sanal pos sistemine yönelik bilgi veren Globelink Ünimar Mali İşler Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Selçuk Uray, yeni dönem projeksiyonlarını, teknolojinin belirleyiciliği ve bunun yarattığı yeni nesil rekabetçilik üzerine şekillendirdiklerini söyledi. Pandemi ile birlikte deneyimlemeye başladığımız yeni dönemde teknolojik altyapılarını güçlendirerek, müşterilerine daha dijital, bu doğrultuda daha güvenli ve sürdürülebilir bir sistem sunmak adına adımlarını sıklaştırmaya başladıklarını kaydeden Uray, “Bu süreçte devreye aldığımız en önemli sistemlerden biri sanal tahsilat yöntemi oldu. Netahsilat ile birlikte hayata geçirdiğimiz bu uygulama ile birçok sistemi birbirine entegre ederek, şirketimiz ve müşterilerimiz için sorunsuz ve kolay bir tahsilat/ödeme alanı oluşturmuş olduk” ifadelerini kullandı.

advanced divider

Her sayısıyla lojistik sektörünün güncel konularını okuyucuları ile buluşturan Argemonia’nın tüm sayılarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, en güncel konuları Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  PAYLAŞ:

  Globelink Ünimar Depolama Servisleriyle Hizmetinizde
  Kasım 29, 2021

  Globelink Ünimar Depolama Servisleriyle Hizmetinizde

  Globelink Ünimar sunduğu depolama hizmetleri ile çözüm ortağı olmaya

  Globelink Ünimar Adana’da
  Kasım 19, 2021

  Globelink Ünimar Adana’da

  Globelink Ünimar, Adana Havaalanı’nda açtığı onuncu ofisi ile müşterilerine